Perearst

Aire Klasman

3.7 - hinnanguid kokku: 39
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga ebameeldivad koos oma jüngriga"

Absoluutselt abi ei saa, mitte üks kord kui olen tema poole pöördunud. Antidepressante tahab küll kahe käega jagada kuid korralikku ravi ei tee. Mitte kunagi ei saada uuringutele ega ole nõus proovegi tegema. Visiidi ajal kurdab ainult oma rasket elu ja sunnib mind sigima...

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hästi"

Terve pere tema juures ja kõik on rahul. Eelmise perearstiga me ei olnud rahul.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei soovita"

Käitub ebaeetiliselt ja naeruvääristab vanainimest isegi teiste patsientide juuresolekul. Ei soovita.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"arstilaadne toode"

Uuringutele ei saada, elementaarsed sidumismaterjalid puuduvad. KUMMIKINDAID EI OLE TAL OLEMASKI!! Õde on sunnitud paljakäsi protseduure tegema. Mille arvelt saaks veel kokku hoida? Pidev kommentaar, et inimene on nagunii vana ja nagunii on tal haigusi... Masendav.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Òudne "

Olid tugevad kóhuvud ja tema saatis psühholoogi juurde...Ei lâinud sinna ja oli pahane siis lópuks tuli vâlja , et laktoosi Talumatus. Pidin minema selle nn arsti juurde ja helistasin ennem , et ei saa tulla kuna vâga paha olla ja jala ei suuda tulla, see nn arst láks nárvi ja ûtles , et tuled taksoga, lasin mehel helistada siis kuna see arst nii várd ja ûtles mu mehele et kes sina selline oled. Uuringutele ei saada ega mitte midagi kurdab et raha pole ja râágib muudel teemadel,mitte sellest mis sinu mure on. Mul ema on seal arsti juures ja oi kuidas kirjub ja vannub. Mina lâksin sealt ára Ja peagi nemad ka. Ausalt seda arsti ei soovita, koige hullem arst ültse .

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hää arst"

Mina küll soovitan, eriti peredele, kus väiksed lapsed.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Uskumatu"

Olen juba aastaid seljavaluga vaevelnud, sest tõstsin selja ära, aga see arst saatis mind psühholoogi juurde öeldes, et ma kujutan seda endale ette :D :D Selle asemel, et uuringutele saata... Ja muust ei kuule kui aind raha ees ja taga... See inimene on küll endale vale ameti valinud.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"olen pettunud..."

kuna minu laps käis visiidil peavalu ja palavikuga,mis olid kestnud nädala jagu.Klasmani soovituseks olid aga visiit psühholoogi juurde ja ka vereproovi tegemisest keeldus.Järgmisel päeval viis isa lapse EMO-sse sest minu süda tundis,et miski on valesti.Haiglas tehti korralikud uuringud ja selgus,et ajukelme põletikust oli puudu vaid imeväike samm.Laps viibis haiglas ravil 6 päeva.Nii,et tehke omad järeldused.....

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Hea vaistuga inimene"

Tunneb inimesi! Ja teab täpselt, mida kellelegi vaja või mis viga. Tolerantne ja mõistev, Annab lootust ja leiab, et kõik on inimese enda teda! Ei ole miskit, mis kaost ei tekita ja on kõiki vahendeid, mis elupikkust lisab ...:))) Aire on kiire taibuga ja aitab alati. Te vaid vähem kritiseerige teisi - vaadake parem enda sisse! Need , kes nurisevad, on pigem ise väheste teadmistega. Iga inimene on ainukordne ja kui eestimaal ikka edasi rühib ja siiajäänuid ravib - siis selline panus on juba vähemalt kahekordne!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Tere Olen kehv blogija ..."

Tere Olen kehv blogija või kuidas neid tänapäeval nimetatakse,aga seekord ei saanud mitte vaikki olla. Olen kuulnud siit ja sealt (meditsiinitöötajate ) käest ah et Klasman? No nii.Mis siis viga?Lähen perearsti jutule kaks väga tõsist probleemi.Kõrge vererõhk ja teise astme suhkruhaigus. Aire pani ravi 100% paika(ma pean silmas tablette) Käisin hiljem eriala arstide juures.Mõlemad on väga kompetentsed ja proffid (väga toredad inimesed) Tahtsin lihtsalt öelda seda ,et perearst ei ole pihiisa. Kui su palk on väike ja toad külmad siis mine sinna ristiga tähistatud kohta,aga see on pisut suurem rist ja seal on üks pisikene ruumikene kuhu sa võid oma mure jätta.Selleks ei ole tänapäeval perearst. Ma ei ole tema sugulane, sõber või kes mida iganes arvab.Olen tavaline patsient nagu me kõik. Igatahes väga positiivne perearst ja ka teadmised arsti valdkonnas sama proffesionaalsed nagu kõigil teistel arstidel. Kes sa edaspidi ka ei ole Vello,Pets või Maiu . Kui sul midagi viltu, siis Tallinna poole sõites jääb üks asutus vasakut teepoolt,aga arstiabi vajadusel soovitan küll Airi poole pöörduda. Tänx,et lugeda viitsisid.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea"

Lihtne ja tore inimene.Alati saab abi ja kõik toimib.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Aire Klasman)