Onkoloog

Lea Vahter

4.4 - hinnanguid kokku: 13
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suurepärane ja tark arst"

Väga vastutulelik, abivalmis ja tark arst. Annab endast parima et patsienti aidata. Olen väga rahul tema suurepärase tööga. Laseb teha kõik vajalikud uuringud ja helistab ise kui tahab teada kuidas patsiendil läheb. Edu dr. LEA VAHTERILE!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Hajameelne arst"

Dr Lea Vahter on hajameelne arst. Tulime tema juurde eelmisel aastal munasarjavähiga ja ta ei öelnud meile, et maksas on juba algusest olnud metastaasid (kui neid oli veel väga vähe). Saime teada, et maksas on juba suuremaks muutunud metastaasid teiselt arstilt, kes asendas teda mõnel perioodil. Ja see toimus juba kuus kuud hiljem. Nagu ise tean maksavähi on raske ravida, ja selle tõttu tihti keemiat pannakse otseselt maksa sisse. See on tõesti nii, sest et patsiendil üldine keemiaravi ei mõjutanud maksa metastaase üldse. Samas, ta suunas patsiendi üldise seisundi kontrolliks opereeriva arsti juurde ja ei öelnud sellest patsiendile. Opereeriv arst ise pidi helistama ja pakkuma kohtumiseks teise vastuvõtuaja. Üldiselt dr Lea Vahteri teadmised vähist on ilmselgelt minimaalsed, sest et me kogu perega pidime ja veel peame ise kõik infot leidma. Ta ei andnus terve infot patsiendi seisundist ja selle tõttu me oleme raisanud väga palju aega.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"?"

Liiga enesekindel, kõik see võib lõpuks viia vale diagnoosini.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Dr Lea Vahter on ..."

Dr Lea Vahter on väga kõrge tasemega arst, kelle teadmised on kordades kõrgemad kolleegidega võrreldes. Oma patsiendile püüab ta anda maksimumi, mida üldse anda saab vähihaigele inimesele. Ta on alati kättesaadav ja annab nõu ka telefoni teel. Patsindiga rääkides, püüab ta anda jõudu ja sisendab elutahet vaatamata tema raskele diagnoosile. Raskete raviskeemide juures, leiab ta parima lahenduse, et päästa patsient valudest. Suur tänu dr Lea Vahter! Jõudu ja vastupidavust edaspidiseks!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Lea Vahter)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!