Neuroloog

Viivi Kalda

3.5 - hinnanguid kokku: 10
1.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ei soovita"

Sain tema juurde ämmaemandalt saatekirja väga tugevate seljavalude pärast. Mõni päev ma ei saa kõndidagi, lihtsalt väga tugevad valud on. Kui arsti juurde jõudsin, siis ta ei teretanud, ei tutvustanud ennast.. mitte midagi võttis mu saatekirja ja hakkas kordamööda seda ja monitori vaatama, hakkasin siis ise rääkima, et mul on seljavalud ja kirjeldasin, kus kohas, siis ta pm nähvas mulle, et mida ma üldse temast tahan, sest ma olen ju rase ja ta ei tee mulle mingisugust ravi, nähes mu nõutut nägu, siis veidike moe pärast koputas mu selgroogu ja põlvesid ja siis jätkas loengut, et ma pean lihtsalt kõik ära kannatama ja tema mind ei aita. Kogu selle aja ta justkui värises vihast. Igal juhul väga ebameeldiv kogemus, tundsin end üsna alandatuna.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Hea arst,tegeleb haigega

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga passivne arst"

Seda arsti ei huvitagi patsiendi probleem. Arst küsib mida kurdate, ise samal ajal vaatab arvuti monitori ja mitte ühtegi korda ei vaata patsiendile otsa. Viis minutit ja visiit tehtud. Ütleb patsiendile lohutuseks: enamus inimestel tuleb elu jooksul selline atakk läbi elada (tegemist noore inimesega). Ei ühtegi uuringut ega selgitust miks või millest antud probleem võis tekkida. Ilmselt ka sellise suhtumise tõttu patsientidesse saingi tema juurde visiidi nii kiiresti.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Viivi Kalda)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!