Neuroloog

Merike Porosaar

3.8 - hinnanguid kokku: 6
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Kurb"

Käinud tema juures mitmeid kordi uuringul ja ainult ühel korral jäänud arstist positiivne mulje (sel korral oli kabinetis uuringut jälgimas ka teine arst). Kogu aeg on kiire, kärsitu ja suhtumisega "ei ole siin midagi viga" ning tundub, et uuringu tulemuste tõepärasus kannatab seetõttu. Kahjuks on arste, kes arvavad, et nende arvamus on ainuõige ja selle ka vastuvaidlemist välistaval toonil teatavaks teevad. Hoolimata teiste arstide arvamustest või kahtlustest, mis hiljem tihti ka tõeseks osutuvad. Puudega inimese eripärasse suhtus üleolevalt ja nähvavalt. Kahjuks olen sellist negatiivset tagasisidet tema puhul kuulnud ka teistelt patsientidelt (kogemus pea 8 a).

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"lohakusega"

tehtud enmg uuring, lihtsalt rutates, ja kui on saatekirjas kirjas kaelanärviuuring-ja kui kui julgesin küsida,et miks ei.... siis vastus-paberil võis saatev arst kirjutada üht,kuid arvutis on hoopis teine probleem-ka see oli kirjas saatekirjal... kuna oli mitmeid probleeme-mõlemal käel... kuid samad siis teist uuriti palju rohkem kui teist. imelik.

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Merike Porosaar)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!