Neuroloog

Aili Orula

3.2 - hinnanguid kokku: 8
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väsinud"

Nõustun sellega, et ebameeldiv kogemus. Ei kuula, ei huvitu, ei selgita. Paistab, et on oma tööst väsinud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"ebameeldiv kogemus"

Väga ebameeldib kogemus, absoluutselt ei kuula, mida talle räägid. Ei soovita, võib-olla lihtsamaid asju oskab ravida, kui asi tõsisem, jääb väga hätta.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

" Kiireloomuline ravi."

Jagan siinjuures oma kogemust. Minu eakal emal tekkis probleem nägemisega. Probleem oli tekkinud ja oktoobris 2015.a. otsustasime arstidelt abi otsida. Esmalt silmarsti juurde pöördumisel oli tekkinud kõõrdsilmsus, üks silm oli vajunud sisemisse nurka , ja silmad olid ebaloomulikult punnis. Mureks oli ka topeltnägemine. Silmaarst Kadri Põder uuris silmi põhjalikult ja andis diagnoosi - probleem silma närvis ja suunas kiirkorras närviarstile. Viljandi haiglas ka erakorraliselt kohe närviarsti aega ei saanud. Paari nädala pärast anti aeg doktor Aili Orula juurde. Arsti juures juhtisime tähelepanu ka sellele,et nüüdseks ka teine silm hakkab ära vajuma. Arsti ja õe vastuvõtt oli sõbralik ja abivalmis, telliti vereproovid, kompuutertomagraagi uuring, mis küll omakorda alles ligi kuu aja pärast. Doktor uuris uuringu tulemusi kuid pataloogilist leidu ei tuvastanud. Siiski lasi veel teha ühe uuringu kontrastainega aga jälle midagi ei avastatud. Kätte oli jõudnud juba uus aasta . Tuletan meelde,et silmaarst suunas närviarstile kiireloomulise probleemiga. Närviarst otsustas patsiendi suunata igaks juhuks ka Tartusse silmalihaste uuringule kuid aeg selleks alles 22.veebruaril 2016.a. Määrati ka ennetav lihase ravi. Olukord patsiandil aga halvenes . 11.veebruaril helistasin uuesti dr. Orulale ja andsin teada,et kardame pimedaks jäämist. Nüüd tuli välja,et kuigi silmaarst suunas närviarstile silmanärvi kahjustuse kahtlusega, ei ole silmanärvi uuritud vaid keskendutud silmalihasele. Nüüdseks nägemise probleem juba ülimalt tõsine. Telefonivestluse käigus soovitas dr. Orula seekord pöörduda Tartu Ülikooli Kliiniku Silmakliiniku EMO`sse. Tegin seda kohe, viisin ema sinna. Mis selgus. Veel nädal ja oleks olnud reaalne oht lõplikt pimedaks jääda. Kiirelt tehti kindlaks,et probleem tekkis kilpnäärme kroonilisest põletikust, milline kahjustas silmalihaseid ja need pundusid ülisuureks . Selle tagajärjel pitsusid silmanärvid ja silmad enam ei töötanud. Pataloogiline leid oli ka sellessamas kompuutertomograafi pildis.Alles nüüd, neli kuud hiljem sai asjatundlik ravi peale, ema pandi intensiivravile Tartu haiglasse. Ravita aeg on aga olnud liialt pikk ja silma närvid vähemalt osaliselt taastumatud. Lõplik selgus saabub ülehomme. Moraal. Kui kellegil sarnane probleem peaks elus ette tulema, ärge raisake Viljandi haiglas aega vaid otsige abi Tartu EMO`st ( erakorraline meditsiiniline osakond ). Seal suurepärane meditsiiniline teenindus. Raviarst dr. Mikk Jakobson. Viljandist ei saanud õiget vastust ja abi nelja kuu jooksul - Tartu EMO leidis häda põhjuse ja suunas intensiivravile nelja tunniga!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga pettunud"

Äsja avastasin, tutvudes oma digilooga, et tema poolt kunagi pandud valediagnoos on see, mis takistab nüüd oluliselt õige ravi saamist arstide poole pöördumisel. Kaebusi ei võeta tõsiselt ja muudkui määratakse antidepresante.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.1/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Olen nõus"

eelkirjutajaga. Ka mina olen dr. Orula käest kaks korda tõhusalt abi saanud. Kuigi ta ei ole selline kudrutaja-tüüpi tohter, võtab ta sinu muret tõsiselt ja tunneb oma tööd. Järjekord tema juurde on tõepoolest pikk, aga see ei ole ju arsti süü. Viljandis on ta kahtlemata parim ja kõik teadlikumad patsiendid soovivad tema juurde minna.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.5/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Lausa uskumatu kui abivalmis ..."

Lausa uskumatu kui abivalmis ja sõbralik võib olla üks arst.Olin tema juures ravil ja mul on öelda ainult häid sõnu.Teeb oma tööd südamega ja muretseb patsiendi paranemise pärast.Saadab ka uuringutele kui leiab vajaduse.Tänu tema ravile ,paranesin.Soovin talle kõike head ja ikka jõudu nii tänuväärses töös.Arst on selline nagu peab olema üks hea ja hooliv arst.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Aili Orula)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!