Neurokirurg

Mihkel Leiner

4.3 - hinnanguid kokku: 49
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Soovitan kõigile"

Väga hea ning konkreetne kirurg, opereeris minul ajukasvajat ja nüüd olen täiesti terve.Osakonnas viibides sain aru,et väga hinnatud mitte ainult patsientide vaid ka kolleegide ja õdede poolt.Juhib neurokirurgia keskust kindla käega.Jõudu talle ja suured tänud minu ja minu perekonna poolt.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Ükskõikne ja ülbe arst"

Absoluutselt ei viitsi süveneda ja asja lähemalt uurida, miks inimesel selg valutab. T

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"patsiendi pereliige"

Patsiendi äreva pereliikmena julgen öelda, et M.Leineri asjatundlik info ja hooliv suhtumine tegi raske ootamise aja üleelatavamaks. Suur Aitäh! Lisaks arsti heale suhtumumisele ja suhtlemisoskusele oli väga turvaline tunne olla Euroopa parimate asjatunjate kätes.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Aitäh"

Väga tark inimene, otsekohese ütlemisega. Ei tekkinud minul ei hirmu ega ebakindlust. Tunnen end parmini kui kunagi varem. Ajuoperatsioon oli 4 kuud tagasi ja algas minu uus elu!!!Aitäh doktor.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Aitäh!"

Tegi väga õnnestunud operatsiooni minu väga raske haigusega. Olen väga tänulik ja soovin kõike head.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"notereteretere "

"Väga üleoleva suhtumisega arst. " ja pealekauba ka veel väiksest sortti valevorst. käinud neorologi jutul , kus lasti uus pilt teha ja siis selle härra konsultatsioonis .. naeris ja ütles , et ei julge ta midaig teha seljaga mul ja lepib aja kokku op. teinud arstiga .mida ta ilmselgelt ei teinud ja saatis edasi jalanärvi kontrolli .. nii dr leineri kui ka jalanärvi testi kohta mingisugused andmed puuduvad , et üldse oleks nende jutul käinud puuduvad .

 • Jaga
1.1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"....."

...

 • Jaga
4.4/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ravis terveks 2 x"

Esimest korda sattusin "jutule" traumaga lappis pea terveks. Teisel korral kroonilise probleemiga ja tundus selline vanakooli arst, aga tõesti-tõesti, minu lootusetund tunduv probleem sai lahenduse. Muidugi teisel korral oli järjekord meeletult pikk. Aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga rahul!"

Väga konkreetne, hooliv ja põhjalik arst. Tegi seljale väga ilusa ja korrektse haavaõmbluse ning vabastas mind valudest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Спасибо"

Спасибо Вам, доктор, за помощь. Операция прошла успешно.

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Sain tänu tutvustele vastuvõtule ..."

Sain tänu tutvustele vastuvõtule ja olen valust prii, keegi teine ei suutnud aidata ja operatsioon pani mu taas elama ilma valuvaigistiteta. Aitâh!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"tippkirurg"

Opereeris minu abikaasal ajukasvajat 3 aastat tagasi,väga hea ja sõbralik kirurg.Peetakse Eesti parimaks ajukirurgiks.See ka ta kolleegide arvamus.Siin mitmed negatiivsed kommentaarid dr.Leineri kohta.Kahjuks ei saada aru et kõik aju haigused ei ole kirurgiliselt efektiivselt ravitavad.Keegi peab ju opereerima ka keerulisi ja suure riskiga haigeid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"olen tagasi"

Tühja juttu ,mis pähe nagunii ei mahuks haigele tema ei aja,,olen olnud mitmeid kordi haiglas ja kuulnud ja näinud kõrvalt tema suhtlemist,,,ma leian,et õnneseen on see inimene kelle raviarst ta on,,,

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Minu tänud"

Aitäh tohter et saan olla ka sel aastal elavate kirjas!!! Professionaalne ja usaldusväärne tohter. Tundsin et olen heades kätes ka väga pahas olukorras!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga professionaalne ja asjalik ..."

Väga professionaalne ja asjalik inimene. Operatsioon toimus edukalt ja taastumine samuti. OLEN VÄGA RAHUL.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Mihkel Leiner)