Neurokirurg

Ando Vaher

4.3 - hinnanguid kokku: 27
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
4.8/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"TÄNUD"

Suur tänu Mees teab mida teeb ja miks... Töö kiire ja tulemuslik !!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Neurokirurg ANdo Vaher"

Väga hea , professionaalne arst, oma töösse suhtub täie tõsidusega , on kliendi sõbralik ja hoolas . Olen Kahel korral tänu temale oma seljaprobleemile abi saanud . Edu talle ikka oma töös ja kindlat kätt lõikustel .

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Aeg on kaotatud"

Tema vastuvõtul oli juuli kuus, ta kirjutas somaatikast ilma uuringuteta. Detsembri kuus teise arsti tänades probleem oli leidnud.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"RAZOTSAROVANIE"

Nevnimatelnyi i vysokomernyi.Ne osmotrel,ne rassprosil tolkom o probleme, ves priem smotrel v okno.Otmenil vse diagnozy postavlenye nevroloogom ,hotja polizenie uhutsaetsja. Ves priem zanjal 5 minut. Nikakoi pomotsi i rekomendatsii ,zal potratsennogo vremeni,etot doktor ne stoit ozidanii.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Suhtub suvalselt"

Ei süvenenud minu probleemi, ei küsinud sisuliselt muret tekitava asjaolu kohta midagi ja pani diagnoosi suvaliselt. Tegi teisi arste maha, ei lubanud minul enda murest rääkida. Ülbe suhtumisega ja ei aidanud kuidagi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hilinenud tänud!"

Oli raske trauma- 12-13 selgroolüli murd (2008). Tänu tema "kindlatele kätele" jäin käima ja käin ning töötan tänaseni. Hilinenud südamlik tänu Sulle!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hooli ja abivalmis ..."

Väga hooli ja abivalmis Arst,kes aitas mind jälle kõndima...hoolitsev,hooliv ja abivalmis arst,kes vaatab patsienti,kui tervikut ... ning määras mulle õige ravi...Suur tänu !

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"aga tohutut kindlust ja ..."

Sõnaaher, aga tohutut kindlust ja turvatunnet pakkuva emotsiooniga tark ja tore arst, tänu kellele suudan ma nädal pärast oppi ilma valuta kõndida.Suur aitäh hoolivuse eest!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga meeldiv"

Julgen soovitada, on sõbralik ja viitsib süveneda inimese probleemi. Selliseid arste palju ei kohta.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ta päästis mind kindlast surmast"

Oli 30. mai 2009, kui ta päästis mind kindlast surmast. Kui olin viidud peale 29. mai puuga pähe saamist Antsla külje all Metsamoori Perepargis Maarjamõisa kliinikusse. Seda siis peale esmast tagasitoomist teispoolsusest seal Antsla külje all homöopaatia abil. Kuid purunenud kolju avas, lappis, sealt kahjustused likvideeris hr. Ando Vaher. SUURIMAD TÄNUD ELU PÄÄSTMISE EEST!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Ainult kiitus!"

Väga põhjalik ja patsiendi muredesse tõsiselt suhtuv arst.

 • Jaga
4.6/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Tänud"

Väga sümpaatne ja asjalik arst. Kuldsete kätega kirurg. Sain tänu temale oma probleemidest jagu.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Pettumus"

Kogemus pärineb Medicumi vastuvõtust. Ilma pikema sissejuhatuseta päris pahaselt, et miks just tema juurde pöörduti. Põhienergia kulus selleks, et maha teha kliinikumi tunnustatud arste, kes kuulsad, aga rumalad. nende käest abi ei saavat. Abi ei saanud, probleemi ei lahendanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Kask"

Väga hooliv ja tark kirurg. Ta viitsib süveneda patsiendi probleemi ning sellele alati leida patsiendile sobivaima lahenduse, mis ei pruugi olla kirurgiline.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ando Vaher)