Neurokirurg

Alar Laks

4.5 - hinnanguid kokku: 37
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Благодарность"

Доктор Алар Лакс очень компетентный, внимательный и небезразличный к чужой боли человек. Благодаря ему, я могу теперь ходить без боли. Очень повезло, что попала именно к нему!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"On mind aidanud kaks ..."

Suurepärane arst, tõeline professionaal. On mind aidanud kaks korda. Väga vastutulelik ja sõbralik.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Aja raiskamine"

paar kuud ootamist ja tulemuseks paariminutine vastuvõtt ilma tulemita. Perearst tegi kõik pildid ja magnetid seljast ning ütles - opile, aga enne neuroloog. See nägi pilte ja kohe - opile, aga kirurg peab ära vormistama. Laks vaatas pilte ja ütles, et pole häda kedagi. Kui ma uurisin et mis ma seljavaluga siis tegema pean, tuli vastuseks "äöüõ". Kangutasin vastuseid välja u nii "Kas äkki ravivõimlemine?" Tema vastu et "Nojah, võib ju ka...". Mina, et "Kas mingeid rohtusid on äkki?", tema vastu "no võite perearstilt valuvaigisteid lasta kirjutada..." Ma ei saa aru mille eest siukest täiesti mõttetut arsti kiidetakse? Minu visiidist jäi mulje et ta teadmised, teotahe, huvitatus ei ole küll sanitari omast paremad. Muide, visiidist on kuid juba möödas. Ehk tema otsusest et "pole midagi viga". Nüüdseks on selg juba selline, et liigun vaevaliselt. Hoolimata ravivõimlemisest ja rohtudest. Sattusin siia lehele seoses eraarsti otsimisega. Ehk et tahan hoolimata selle tegelase võhiklikkusest omale jalad alla saada. Olgu siis oma raha eest. Mitte et Laks kellegi teise raha eest mu seljahädaga ukse taha oleks saatnud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Soovitan"

Lugesin siinseid kommentaare ja olin minnes kergelt skeptiline, kuid selleks ei olnud mingit põhjust. Väga meeldiv arst oli, ei ajanud mingit pikka mulli, vaid konkreetselt rääkis ära, mis võimalused on ja lasi mul valida, mis ma teha soovin (võibolla mõne inimese jaoks on ta konkreetne toon ebasõbralik?). Samuti näitas uuringu piltide pealt, mis valu põhjustab. Võimaldas mulle uue aja, et näha, kas valu möödub ajaga või on ikkagi opi vaja. Lõpuks seda võimalust ei vajanud, aga oli hea teada, et selline võimalus anti..

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Благодаря ему я хожу ..."

Большое спасибо доктору Лакс.Благодаря ему я хожу на своих ногах.Большое спасибо всей команде ,которые после операции мне помогли.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Aitäh doktor Laks!"

Väga meeldiv ja tore doktor. Oma tööd teeb väga hästi. Edu ja jõudu Talle edaspidiseks!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Благодарность"

Спасибо доктору Лаксу за всё, что он для меня сделал!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Благодарность"

Очень понравилось отношение доктора Алара Лакса на приеме - очень внимательное и корректное. Также было предложено максимально удобно для меня дополнительное обследование с последуюшим приемом. Спасибо за внимание доктору Лаксу и медсестре на приеме!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"LGP.DR.ALAR LAKS"

TORE,HEA RAVI ARST.TEEB OMA TÖÖD HÄSTI.OLEN VÄGA RAHUL.KIITUS SUTLUS MEELDIV.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tänukiri"

Suured, suured tänud kirurgile erakordse asjalikkuse, professionaalsuse ja sõbralikkuse eest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"БЛАГОДАРНОСТъ"

Доктор ЛАКС супер профессионал! Внимательный врач, большое спасибо за подаренную новую жизнь!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Свистунов"

Отличный профессионал высшего класса! Вернул к нормальной жизни за 2 операционных часа, вежливый внимательный человек! Повезло, что попал именно к нему.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Super hea arst"

Ainus negatiivne asi on meie süsteem, kuna spetsialisti juurde väga pikad järjekorrad. Aga dr Laks arstina professionaalne, korrektne ja täpne, kõik see, mida sellisel spetsialistilt oodata. Suhtlusstiil - mille puudumise üle siin anonüümsed patsiendid kurdavad - see on küll neis endis kinni. Kui Sul on probleem, siis tuleb sellest rääkida ja dr annab nõu. Operatsioonijärgne suhtlus samuti super.

 • Jaga
4.4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Minuarust üks hea ja ..."

Minuarust üks hea ja konkreetne arst. Ütleb kui midagi öelda ja pikka loba ei aja. Üli normaalne. Ravikohapealt vara öelda, kuid selg enam ei valuta, loodan et ka jalgade probleem laheneb. Edu ka edaspidisks, K.T

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Rahul"

Tubli tohter,suhtlemisega olen rahul.Paranemise kohta ei saa veel midagi öelda.Eks aeg näitab. Tänan!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Alar Laks)