Nakkushaiguste arst

Kerstin Kase

4.2 - hinnanguid kokku: 41
2.5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Ettevaatust!"

Olge palun väga ettevaatlik selle arsti juurde naasemisel! Väga halb ja suisa hirmutav kogemus. Võibolla mõnedele annab hea nõu tuginedes oma kogemustele. Kuid minu esmaskordsel külastusel teatud olukordades ta ei uurinud ja ei kuulnud ja ei ole teadlik eriolukordade puhul ning lähtub iganenud poolikutest lahendustest ja jääb oma liistudele liiati kindlaks. Poolikud lahendused on veel arstide puhul muidufigi mõistetavad, kuid tema puhul tegi väga halvaks just see, et ta kujundab väga julmal viisil külastajast ka oma arvamuse. Arstiteadus on siiski igapäevaselt arenev teadus, mitte päheõpitud vastused. Olen senimaani kirjutanud tervisetrendi.ee lehele kaks arvamust. Seekord kirjutasin esmakordselt hoiatava arvamuse, sest kohe väga tundsin, et asi ei ole õige.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Не рекомендую "

Может кому то она и супер врач,а вот маме моей неверный диагноз поставила (не делая никаких анализов)выписала мазь от которой ее аллергия стала возрастать настолько, что в итоге оказалась в больнице. Куда идти жаловаться на таких горе врачей. .?

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Jüri kirjutab"

Põhjalik, süvenev. Oskab haigusseisundi arusaadavalt ja veenvalt lahti seletada. Sõbralik ja usaldusväärne.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Лучший"

Один из лучших врачей, добрый порядочный и профессионал своего дела.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Suurepärane arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Viirus"

Tegi ilusti kõik võimalikud analüüsid, seletas kõik ilusti põhjalikult lahti. Oli näha, et hoolis tervenemisest ja sellest et kõik haiguse lõpus korras oleks. Soovitan!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"kuidas keegi saab sellist ..."

Ma ei tea, kuidas keegi saab sellist arsti laimata.... Minu arvates, nii lahket, viisakat ja toredat inimest lihtsalt pole olemas! Olen talle väga tänulik, ta on SUPER!!!!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei soovita"

Ebapädev kogemus, vabade aegad saadavusel sattusin tema juurde kiireloomulise probleemiga, millele pani valediagnoosi ning kirjutas valed ravimid vastavalt ilma sümtomitesse süvenemata ja elementaarseid analüüse läbi viimata, mis oleks välistanud koheselt tema poolt arvatud probleemi põhjuse. Ei süvenenud abi andmiseks ning saatis nö õlgu kehitades teise eriala arsti poole. Lõpuks sain siiski abi sama eriala teiselt tohtrilt, seega ka suunamine oli täiesti ebavajalik nagu ka tema määratud ravimid ja diagnoos.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"10/10st"

Käisin täna esimest korda ja lihtsalt tundsin, et pean kohe kiitma hakkama. Alguses sisse astudes ehmusin ära, sest arst jättis üpriski sünge mulje, küll aga rääkimist alustades vaatas mulle vastu lahke ja sõbralik näoilme. Ilus, noor ja abivalmis naine, kes kuulab hoolsalt mured ära ega hakka halvustama. Polnud üldse ülbe. Kindlasti mu üks lemmikumaid arste, kelle visiidil käinud olen. Üleüldse arstid Nakkuskliiniku polikliinikus jätsid väga vastutuleliku ja sümpaatse mulje! Aitäh!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Parim arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Väga tubli arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Soovitan."

Väga põhjalik, asja süvenev ja reaalses maailmas elav arst, kes ühtlasi on tore inimene, mitte kuivalt oma päeva õhtusse venitav tegelane. Sain abi ja olen väga tänulik!

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Andis selget infot ja ..."

Väga sõbralik, pädev ja tore arst. Andis selget infot ja igati adekvaatne arst. Kõige pädevam arst minu 4 päevasel haiglaravil!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"suurepärane!"

Viitsib kaasa mõelda ja mõelda variantidele, mis ei pruugi olla nii nähtavad, tavalised.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea arst"

Väga sõbralik ja jutukas arst. Andis mu probleemile väga selged seletused ja lahenduse. Rahustas mu pabina maha, kuna kordusproovid olid korras.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Kerstin Kase)