Naistearst

Reeli Saaron

5 - hinnanguid kokku: 140
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"SUPER!"

Ainult kiitus! Suudab oma otimismiga säravaks muuta ka kõige murelikuma patsiendi. Nii abivalmis, tark, rõõmsameelne ja oma tööd super hästi tegev arst! Tõeline päikesekiir :) Mulle nii meeldis kui mul oli mitu esinevat küsimust ja siis ta ütles, et küsi veel, küsi kohe julgelt, aga veel midagi jne. Ja ta aina vastas ja vastas ja seletas kõike põhjalikult, aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"parim arst"

Mul lihtsalt vedas meeletult. Olin juba teisel katsel haigla saatekirjaga. Esimesel korral sattusin väga ebasõbraliku meesarsti peale ja loobusin haiglasse jäämisest. Teisel korral aitasid ilmselt kõrgemad jõud ja kohtusin dr Saaroniga. Ka meil oli esimesel hetkel erimeelsus, aga tänu dr Saaroni professionaalsusele ja heale inimestetundmisele saime sellest üle. Järgnes suurepäraselt sooritatud operatsioon ja nagu selgus viimasel mõistlikul hetkel. Olen nüüd minemas kiiritusravile ja jään dr Saaroni juurde jälgimisele. Ootan igat kohtumist temaga. SUUR, SUUR TÄNU DR REELI SAARON.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Fantastiline ,empaatiline ,väga meeldiv .väga hooliv ,väga tubli ,väga tark ,väga usaldusväärne,hea ,söbralik ,väga hoolas ,väga professionaalne !"

Käisin novembris operatsioonil .Kokkupuude dr Reeli Saaroniga oli väga meeldiv parim arst .Dr Reeli Saaron on fantastiline ,väga hoolas ,väga tubli ,väga tark ,väga professionaalne ,söbralik ,vastutuleliku suhtumisega ,huumorimeelega,empaatiline ,usaldusväärne.Köige parim !Edaspidi tean ,kelle poole pöörduda ,kellegi teise vastu ei vahetaks .Dr Reeli Saaronile edu ja alati köike parimat ja head !

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Lihtsalt parim"

Parim naistearst, kelle juures käinud olen. Sinust hoolitakse ja suhtutakse kui inimesesse, kel on mure, mitte lihtsalt järgmisse patsienti. Väga tore arst! :)

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Fantastiline arst"

Fantastiliselt empaatiline, positiivne, kaasamõtlev ja mis kõige tähtsam, asjatundlik arst! Oleks teda vaid kolm, et ta oleks kõigile soovijatele koheselt kättesaadav.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Самый лучший врач во всем"

Доктор Реели Саарон это человек который исправляет чужие ошибки на отлично, равных себе не имеет, всегда предлагает лучшее что только возможно по лечению. Всегда перезванивает сама если обещает, может назначить внеплановую встречу по необходимости. Контролирует здоровье по полной а также дает любые дополнительные направления, мне она практически заменяет семейного врача. Великолепное качество обслуживания и общение доктора не по этикету а от сердца. Всегда максимально на позитиве и улыбка с нее несходит помоему никогда.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Võrratu arst, kiitus ja tänu!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Arst suure algustähega"

haige, kes saab endale raviarstiks Dr. Saaroni, on õnnega koos (kui haigust nii nimetada saab) Kindlasti on ta väga hea arst, andes endast kõik; lisaks ka suure empaatiavõimega, suudab tekitada turvatunnet ja usaldust esimesest kohtumisest, samuti hea naljasoonega, rõõmsameelne ja tore. Tänan, dr. Saaron!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"pädev täpne ja abivalmis ..."

väga sooja südamega, rõõmsameelne, usaldusväärne, pädev täpne ja abivalmis

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tänan ja soovitan südamest!"

Professionaalne, avatud, heatahtlik, huumorimeelne, erisusi aktseptiv. Edu ja rahulolu edaspidiseks, dr Saaron!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ainult kiidusõnad"

Väga tore inimene ja professionaalne arst. Soovitan

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Sain abi ja soovitan ..."

Vaid kiidusõnad! Sain abi ja soovitan soojalt!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Sain head abi ja ..."

Sain head abi ja tuge, kui olin haige.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"НЕ только пытается найти ..."

Замесчательный врач. Очень дружелюбная и внимательная. НЕ только пытается найти проблему и вылечить, но поддежрживает психологиечски. Осталась от этого врача в восторге!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"dr. Saaron"

Täiesti suurepärane ja vahetu inimene ja arst!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Reeli Saaron)