Naistearst

Pille Vaas

5 - hinnanguid kokku: 74
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"5+"

Täiesti raudkindlalt julgen soovitada. Dr Vaas on väga professionaalne arst ning ühtlasi ka väga hea suhtleja. Olen talle ka suure tänu võlgu minu raske sünnituse vastuvõtmise eest, kus ta koos teise arstiga tegutses väga kiiresti ja professionaalselt päästes minu beebi elu ja tervise :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Vaieldamatult üks parimaid günekolooge"

Sattusin dr Vaasi vastuvõtule erakorralist abi vajades. Nii positiivset kogemust pole olnud au kohata ühegi teise arstiga viimase 35 aasta jooksul. Vaieldamatult üks parimaid günekolooge.

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Olen tema patsient juba kaua aega. Suurepärane arst. Ta on jälginud ka kahte minu rasedust. Tähelepanelik ja hooliv.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Suurepärane arst ja inimene"

Juhuse tahtel sattusin tema juurde visiidile ja ei ole nõus enam kuskil mujal käima, isegi kui see tähendab pikka järjekorda. Headel arstidel ongi alati pikad järjekorrad - neil on lihtsalt palju püsiklientuuri. Rasedusega sain tema juures käia päris tihti ja iga kord olin pärast lahkumist justkui tiivust tõstetud. Ta suudab tekitada nii hea tunde - ilmselt hooliv pilk, kuulamisoskus, professionaalsus jpm. Ta mäletab tõesti alati eelmist visiiti ja kohtuks nagu sõbraga, kellega eelmine kord vahva kohtumine pooleli jäi. Vastab kiirelt ka e-mailidele. Lihtsalt täiuslik arst ja südamlik inimene.

 • Jaga
4.6/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tõesti super arst"

Väga hea arst.sõbralik ja hooliv.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim arst üldse kõigust ..."

Parim arst üldse kõigust arstidest. Hoolivus loeb mulle palju ja seda saab tema juures väga kõrgelt hinnata.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"väga rahul"

Väga tore ja super arst. Igati inimlik, hooliv, mõistlik. Olen väga rahul. Vastab ilusti arusaadavalt küsimustele. Paigaldas Mirena spiraali nii, et ei tundnud mingit valu ega ebameeldivust, protseduur oli läbi enne kui arugi sain.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Professionaalne ja turvaline"

Kui suhtlemine kõigi arstidega oleks nii kindlustunnet tekitav ja distsiplineeriv, oleks neid inimesi, kes oma probleemidega arstile pöördumisel hiljaks jäävad, oluliselt vähem. Kohtusin dr Vaasiga erakorralist abi vajades. Olen ülimalt rahul, et sattusin just tema juurde. Minu siiras lugupidamine!

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Profesionaal"

Dr. Pille Vaasist ei tea mina siiamaale ühtegi profesionaalsemat naistearsti. Mulle väga meeldib, et arst mäletab Sinu eelmist visiiti ning enne kohtumist viib alati end kurssi patsiendi infoga. Ta on väga soe ja südamlik, oskab mind alati enda nahas väga mugavalt tundma panna. Ma olen väga rahul, et ma suutsin oma aja tema juurde ära oodata ja ma kohtusin temaga.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Super arst."

Super. Hinne 5+. Sellega on kõik öeldud. Kahju,et pikad järjekorrad.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"kelle juurde olen kunagi ..."

Parim arst üldse, kelle juurde olen kunagi sattunud. Kättesaadavuse osas küll jah keeruline, samas ei ole ta kunagi ka öelnud, et pole aega ja ei saa jne. Alati vastab telefonile ja kui mingi mure on, siis alati olen abi saanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea arst!!!"

Väga tore arst!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga hooliv ja tark"

Fantastiline arst. Oskab kuulata, nõu anda ja on ääretult abivalmis ning hooliv. Kuna ta on niivõrd hea arst, siis see selgitab ka seda, et tema juurde on väga pikad järjekorrad.

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Ideaalne arst"

Kannatlik ja põhjalik arst, super. :) Sobib esimeseks günekoloogiks ka imehästi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Parim"

Temast saab küll ainult ülivõrdes rääkida. Kõik need pea 10 aastat on mu kogemused olnud ainult ülipositiivsed. Ta tõesti kuulab, aitab ja on alati ülisõbralik. Tõeline professionaal.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Pille Vaas)