Naistearst

Marek Šois

4.9 - hinnanguid kokku: 94
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Super!"

Käisime Šoisi juures 3D/4D ultrahelis ja peale kiidusõnade ei ole midagi öelda. Lootsin väga, et beebi näitab oma nägu ja seda sai arstile ka öeldud. Põhimõtteliselt kohe sai selgeks, et meie preili ei taha käsi näo juurest ära võtta ja Šois pakkus, et äkki soovime siis ultraheli lõpetada. Rahaahneks ei saa teda kindlasti nimetada! Üritas pikalt panna beebi koostööd tegema, väga toreda jutuga ja hea naljasoonega mees. Kahjuks lahkusime pildita, aga seda meie enda beebi häbelikkuse tõttu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Suurepärane arst"

Pole lihtsalt sõnu, tegu on imelise arstiga, kes teeb enda tööd südamega.Vaid parimad sõnad käivad Šoisi kohta.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"super"

üdini mõistev, toetav ja heatahtlik arst. Väga soovitan.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ainult kiidusõnad!"

Olen kahe rasedusega käinud dr.Šoisi vastuvõtul ja olen teenusega tõesti väga rahule jäänud. Väga meeldiv ja põhjalik arst. Pole nö rahahuvist (nagu mõni kommenteerib) küll mingeid lisauuringuid määranud. Kui ikka kõik on ok, siis ei pressi midagi peale.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Super! "

Väga hea arst. Oma ala spetsialist ja tunneb oma tööd läbi ja lõhki. Arst oli väga sõbralik ja lahke. Rääkis vaikselt kuid rahustava häälega. Rääkis terve ultraheli vältel mida ta näeb. Ei pidanud midagi küsima. Soovitan kindlasti!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Raseduse tuvastamisele ei soovita minna"

Käisin dr Šoisi juures raseduse tuvastamisel ning öeldi, et tema ei teavitaks veel kedagi ning andis mõista, et loode võib ära kukkuda. Küsisin põhjendusi, et miks ja kuidas ja vastuseid neile ei saanud. Sain kaasa paberi, millel olevaid näitajaid hakkasin internetist uurima ning kõik paberil olevad numbrid olid normaalsuse vahemikus. Paluti kindlasti tagasi tulla kahe nädala pärast ja pakuti aega arsti lõunapausi ajaks. See tekitas minus veidi küsimusi ning seetõttu otsustasin küsida teist arvamust ning läksin riiklikusse haiglasse ämmaemanda vasuvõtule, kus kinnitati, et lootega on kõik korras. Seega raseduse tuvastamisele ma Šoisi juurde ei soovita kindlasti minna. Pärast külastust lugesin ka siinseid kommentaare ning vaid üks inimene oli kirjutanud, et kõigile lähedastele on teavitatud, et lootega on midagi kahtlast ja tuleb tagasi minna - täpselt nii minuga juhtuski. Ja hiljem tuli välja, et sama öeldi ka minu õele. Ei tea, kas kõigil võis olla midagi kahtlast, aga kui mõned päevad hiljem öeldakse riiklikus, et lapsega on kõik hästi, siis tekitab see ikka palju küsimusi...

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Parim!"

Kuna lootel avastati kerged kõrvalekalded, kestis meie pooletunnine visiit üle tunni. Kõik mõõdeti-vaadati korduvalt ja väga põhjalikult üle, seejärel vaadati veel üle mitmest raamatust ja taaskord mõõdeti. Soovisime tegelikult ka lisateenusena DVD-d ultrahelist ning arst salvestas selle algusest peale. Kuna tegu oli III trimestri UH-ga ning see läks nö "käest ära", soovitas arst meil seda mitte osta. Loode ei näidanud ka nägu, mistõttu ka pilti ei saanud ta meile müüa. Rahaahnusest on asi kaugel! Kogu teenus läks meile maksma 85eur ning jäime kõigega ülimalt rahule. Oleme tema juures juba kolmanda lapsega ja seda põhjusega. :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Teeb tööd, mis talle meeldib"

Kui tark ja asjalik arst. Mulle ütles kohe, et kromosoohaiguste risk madal ning kindlasti ei vaja ma kallist Panoramatesti. Seega, ei nimeta ma Teda rahaahneks. Seletab kõik detailideni ära. Õhustik on rahustav ja meeldiv. Nalja oskab ta ka teha. Tema on Eesti UH kuningas. Kui tuua miinuseid välja, siis vaid see, et ta räägib natuke tasase häälega :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim"

Väga professionaalne ja teeb oma tööd pühendumusega ja põhjalikult. Lisaks toreda huumorimeelega. Rasedusaegsed ultraheliuuringud teen ainult tema juures. :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Šois on oma töös ..."

Parim arst. Jäin visiidiga ülimalt rahule. Dr. Šois on oma töös väga põhjalik. Vaatas beebi peast kuni varbaotsteni põhjalikult üle. Suhtumine hooliv ja väga vahvad humoorikad kommentaarid beebit uurides. Sealsed teenused on tõesti igati oma hinda väärt. Ainult kiidusõnad!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Marek Šois"

Parimatest parim. Ma polnud kunagi arvanud, et vajan eriarsti, aga nii juhtus, kui riiklikus paanikasse aeti. Käisin kahel uuringul Šoisi juures ja sellist põhjalikkust, mismoodi ta tööd tegi ja rahulikkust rääkida, mis ja kuidas. Ta ütles, et kõik on korras ja igaks juhuks tehtud ülikallis uuring ka tema sõnu kinnitas. Mina jään küll talle hingerahu eest igavesti tänulikuks. Ka meili teel sain kiiresti vastused. 5 pluss!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Super arst"

Väga hea arst! Ta on väga professionaalne, rahulik. Seletab väga hästi, kui aru ei saa rahulikult seletab uuesti. Aitab leida parima lahenduse just sinu jaoks. Väga hea arst!! Soovitan!!!

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Pettunud"

Kuigi Šoisi trollivabrik üle veebi teenuse kohta positiivseid kommentaare pillub, lähevad vastuvõtul käinu kogemused üldpildist lahku. Tegelikkuses on teenus väga kallis. Lihtne ultraheliuuring maksab üle 100 euro ning nii palju, kui oma tutvusringkonnast käinuid tean, on ta kõigile öelnud, et lootega toimub midagi tavapärasest erinevat ja soovitab muudkui tema sajaeurostel korduvkontrollidel käia. Minu ämmaemand nimetas teda rahaahneks posijaks ja hoolimata Šoisi väidetest on lootega kõik kõige paremas korras.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga soovitan"

Arst kes teeb oma tööd tõepoolest südamega, alati leiab kliendi jaoks aja ning teeb vajadusel ka ületunde. On näha et dr. šois tõesti armastab ja hoolib lastest ning on oma tööle väga pühendunud. Kui leiab lootel mõne probleemi annab nõu ja otsib informatsiooni kuidas see lahendada. Ka halva uudise korral lahkud sealt ikkagi positiivse emotsiooniga.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"professionaal"

Oma ala proff, suhtub klienti/patsienti väga hästi! Leiab aja vastuvõtuks ka siis, kui kõik ajad on täis. Võtab hetke, et personaalselt helistada ja rääkida, rahustada. Väga põhjalik.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Marek Šois)