Naistearst

Ingrid Alesma

4 - hinnanguid kokku: 28
1.5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Ei soovita"

Läksin EMO-sse, kuna emakas oli valu, mis oli väljakannatamatu. Arst oli väga ülbe ja äkiline. Ei hoolinud, et mul nii valus oli ning nutsin valjult ning arst ikkagi surus käe väga jõuluselt sisse ja katsus emakat, kuigi olin niigi suurtes valudes ja tekitas veel hullema valu. Nii hullu kogemust ei soovita mitte kellelegi. Tänu sellistele arstidele naised naistearste kardavadki!

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Mulle see arst väga ..."

Mulle see arst väga meeldis. Kuna olen loomult väga arg ja suur pabistaja siis kartsin väga oma kuklavoldi uuringut. Kabinetti saades oli minestustunne peal kuid dr. Alesma oma suhtumisega suutis selle hirmu minult ära võtta. Ta oli lahke, soe ja sõbralik, seletas ja näitas kus midagi asub. Kuna beebi ei tahtnud lasta väga end vaadata, siis arst oli nõus pikalt ootama ja vaatama, kuni ta lõpuks vajalikud uuringutulemused kätte sai. Seega mina ei saa ühtegi halba sõna öelda. Olen küll väga paljude halbade arstidega kahjuks pidanud kokku puutuma kuid tema pole kindlasti üks neist halbadest.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Väga ülbe arst. Ultraheliuurigul teostas parema käega uuringut,vasakuga kirjutas sõnumit! Kas selline on siis õige arst!!! Väga ebameeldiv

  • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kohutav"

Väga halvad kogemused, 3 korda olen pidanud temaga kokku puutuma. Kohutavalt irooniline ja halva suhtumisega arst, ainuke rõõm tal oma töös kui saab kellelegi halvasti öelda. Ei soovita kellelegi!

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"räägib asjadest nii nagu ..."

Rahulik, südamlik, räägib asjadest nii nagu on. Hooliv. Ei oska ühtegi halba sõna öelda :)

  • Jaga
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Ülbe ja irooniline.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Meeldiv"

Mina jäin vastuvõtuga väga rahule. Soe ja inimlik arst, kes vastas kõigile mu küsimustele. Hirm läbivaatuse ees oli asjata :)

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Minu kogemus"

Mina jäin vastuvõtuga igati rahule. Hästi inimlik ja soe suhtumine. Vastas sõbralikult kõigile mu küsimustele. Esialgne hirm läbivaatuse ees kadus kohe.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

väga hea arst

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ingrid Alesma)