Naistearst

Eva-Maria Niine-Roolaht

5 - hinnanguid kokku: 71
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Suurepärane arst"

Tegemist on tõeliselt professinaalse ja empaatilise arstiga, kes on äärmiselt põhjalik ning hooliv oma patsientide suhtes. Aitäh!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Tänan, kiidan, soovitan"

Hooliv, asjatundlik, heatahtlik ja viisakas - parimatest parim suhtumine ja suhtlemine. Taastas minu usu arstidesse :) Palju energiat ja jaksu talle, et õli see hea ja kaunis temas säiliks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"väga meeldiv"

Soovitan väga tore arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Sõbralik, profisionaalne ,väga meeldiv arst. soovitan!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänu südames"

Väga meeldiv arst. Hooliv, empaatiline, rahulik, kannatlik patsientidega, nõustab põhjalikult operatsiooni eel ja järel, julgustab ja toetab. Oma ala professionaal. Maandas ka minu kui suure pabistaja operatsioonieelse hirmu. Olen ütlemata tänulik, et sattusin ravile Dr Niine-Roolahe juurde.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea arst "

Sattusin erakorralise meditsiini osakonna kaudu tema juurde. Olen täiesti nõus eelpool toodud kommentaaridega: väga professionaalne, põhjalik ja mis peamine väga hooliv patsiendi suhtes. Teostatud erakorraline operatsioon möödus tüsistusteta. Aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ingel"

Dr. Roolaht on tõeline professionaal ja hea arst. Käisin tema juures konisatsioonil ja võin õelda, et oma elu jooksul pole varem ühegi nii hea arstiga kokku puutunud. Tema headus väljendub selles, et vastab väga viisakalt kõikidele küsimustele, samas on konkreetne ja ei keeruta. Mingil põhjusel õhkab sellest naisterahvast väga palju headust ja tema juures olla on väga turvaline ja hea. Sellepärast arvan, et tegemist on tõelise ingliga. Näha, et inimene teeb oma tööd südamega ja hoolib patsientidest väga, olenemata sellest, et koguaeg on järjekord ja tööd palju. Tema headel kätel on tervistav jõud ja mis kõige olulisem, tegemist on äärmiselt inimliku ja lahke günekoloogiga! Soovitan väga-väga tema juurde minna :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Olen väga rahul, et sattusin selle arsti juurde! Ta oskab suhelda patsiendiga rahulikult ja sõbralikult, vastab küsimustele, kuigi nad võivad olla päris rumalad. Väga-väga meeldis! Soovitan südamest!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"viibisin paar päeva tagasi ..."

Tere ,viibisin paar päeva tagasi haiglas ,oppi tegi tema ,,tekisid mõned küsimused,kaebused,,saatsin e-kirja ,,tagasiside tuli juba umbes tunni aja pärast ,,ta helistas ,seletas,kuulas ,aitas.,soovitas.SUPPER,suur suur tänu a et jätkuks sellist hoolivust veel kauaks,Jõudu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Olen tänulik"

Mul on tohutult vedanud, et minust sai tema patsient. Lisaks professionaalsusele on tegemist väga hooliva ja mõistva inimesega. Tema sooritatud operatsioonist taastumine on olnud kiire ja tüsistusteta, see arst tunneb oma tööd!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Suured tänud!"

Parim arst,keda tean.Igati mõistev ja hooliv.Palju jõudu ja jaksu edaspidiseks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"super arst"

Lihtsalt väga hea arst, seletab kõik korralikult ära, kuulab, aitab. Olen väga rahul, et tartu arsti tema vastu vahetasin.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim"

Supper arsti, kuulab kõik mured ära ja vastab kõigele väga põhjalikult!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Super naistearst"

Väga meeldiv inimene ja hooliv, professionaalne ning arukas arst. Ta on super sõbralik ning on alati vastanud kõigile minu küsimustele viisakalt ja põhjalikult. Kuulab patsienti ning teeb patsiendiga koostööd. On väga põhjalik oma tegemistes.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Hästi hooliv!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Eva-Maria Niine-Roolaht)