Nahaarst

Kersti Rüütel

3.2 - hinnanguid kokku: 40
1.5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Äärmiselt ebameeldiv arst"

Antud inimene on vales kohas tööl, suhtlemisoskus suur 0. 7

 • Jaga
1.4/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Ebameeldiv arst"

Kahjuks pean ühinema ebameeldiva kogemuse saanutega. Väga üleolev suhtumine nii arsti kui ka kabineti õe poolt. Esimestest hetkedest saadik hakkasid kõlama etteheited, kuidas ikka ise oled süüdi, et haige oled. Kui aga küsisin, mida siis teha, siis ei tulnud ühtegi mõistlikku vastust. Allergiateste pidin ise välja manguma.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Ei soovita seda arsti!"

Väga ebameeldiv arst. Lapsega tema juurde minnes hakkas nähvama,et mida me siin üldse teeme ja miks kodus ei ravi. Vastates,et oleme ravinud,aga tulemust ei olnud ning ka perearst soovitas probleemiga nahaarsti juurde pöörduda,saime tema poolt vastuseks,et halvasti ravisime! Praktiliselt nuttes tulin tema kabinetist välja. Rohkem sinna ei lähe ka! Patsiendiga suhelda ei oska ja on üleolev!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Nahaarst?"

Käisin lapsega arsti vastuvõtul. Ootasime aega üle kuu aja. Lööve oli selleks ajaks juba kadunud ja jõudnud ka uuesti tekkima hakata. Arst hakkas nähvama meile juba kui ootesaalis ootasime. Ohkis ja ähkis ja puhkis ja oli sellise jube tüdinud olemisega. Professionaalsusest polnud juttugi. Nähvas vaid, et miks me üldse tulime. Mölises lapsega, pidin arsti korrale kutsuma. Korraks tõmbas oma tooni tagasi, siis hakkas last pükstest enda poole sikutama ja veel hullemini mölisema. Siis sai mõõt täis ja tulime tulema. Ütles meile vaid, et me peame ikka ise teadma miks selline lööve tekkinud on. Milleks meile siis üldse arstid, kui me kõike ise peame diagnoosima?

 • Jaga
3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"pettumus"

Käisin tema juures täna, seoses naha kuivuse probleemiga, ning visiiditasu maksta selle eest, et arst ytleb, et sellele ei ole ravi, isegi mitte kreemi, et see on naha omapära... ei teagi kohe...

 • Jaga
1.6/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kohutav kogemus esimest korda nahaasrti juures"

Väga kohutvalt ülbe arst.. Minu esimene kogemus selle arstiga oli kohutav.. kabinetist lahkusin pisarates... ei soovita .. enesehinnang läks alla.. tema väitis et mul on nii tõsine akne jne aga tegelikkuseson need vaid puberteedi punnid. Arsti kabinetis näidati mulle jubedaid pilte mis oli tehtud enne-pärast ravimist. siis loeti mulle kurjad sõnadpeale otseses mõttes.peale sedakirjutati mulle päris kallid ravimid midaoli palju.Hakkasin kasutama ravimeid täpselt juhise järgi lootes et arsti diagnoos saab nädalaga ravitud nagu lubatud aga kahjuks tänu nendele ravimitele mida kirjutas Dr.Rüütel sain veel rohkem kõrvalmõjusi ja probleeme.nt naha ärritus ja naha põletus

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga meeldiv"

Väga sõbralik ja meeldiv arst.Olen südamest väga tänulik. Andis väga palju asjalikku infot ja olid head retseptid. Pole ammu nii meeldiva arsti vastuvõtul olnud. Suured tänud!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga sõbralik ja vastutulelik arst!"

Minu vastuvõtt oli äärmiselt meeldiv! Arst oli väga sõbralik ning tegeles minuga isegi üle aja. Läksin põhiliselt nahahaiguse tõttu sinna, et arst vaataks üle ning määraks ravimeid juurde ja kui nahahaigus sai üle vaadatud küsisin, et kas on võimalik veel näidata ka sünnimärke, kuigi minu aeg oli juba tõenäoliselt läbi (järeldan seda 2st inimesest, kes ootasid ukse taga), ja arst sõbralikult ütles, et muidugi on. Lisaks kinnitas, et Paides on head kirurgid, kes eemaldaksid ühe sünnimärgi. Pole ühtegi halba sõna. Küsimustele ka vastas hea meelega ja andis nõu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Olen korduvalt tema juures ..."

Olen korduvalt tema juures käinud, alati rahule jäänud. Annab asjalikku nõu ja arvestab patsiendi soovidega. Pakub välja uusi variante, mida proovida. Ei mõista neid negatiivseid kommentaare.

 • Jaga
1.9/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kohutav"

Väga-väga negatiivne kogemus! Pool tundi ainult sõimu, ülbust ja targutamis. Vaenlaselegi ei soovita!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea arst"

Väga tore arst!Esmapilgul hästi konkreetne.Sain abi oma ekseemile.Eemaldas ka papiloomi kiirelt ja valutult.Andis head nõu!

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kohutav vol 10"

Paneb tõesti imestama, kuidas sellised inimesed nagu dr. Rüütel arstiteaduskonna lõpetanud on. Teiste haiguste diagnoosimist/ravi ei oska kommenteerida, aga isegi minu üsna tavalise nahahaiguse (akne) ravimisega jäi Kersti Rüütel hätta. Ütles otse välja, et ei oska mulle midagi soovitada ja ei tea, mida tegema peaks. Lõpuks kirjutas mulle välja minu enda soovil antibiootikumid. Ah jaa... kõige esimesena pakkus muide välja, et ma võiksin oma padjapüüre tihedamini vahetada ja küsis, kas joon palju õlut (selguse mõttes: ei joo üldse). Selline arst siis. Aja tema juurde saab küll üsna kiiresti.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"hea arst"

Olen tema juures käinud erinevate muredega ja iga kord olen saanud professionaalset nõu ja abi.Haigus on arusaadavalt lahtiseletatud.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Pealiskaudne vol 2"

Selline kodanik ei tohiks arstina töötada. Ilmselgelt ei ole huvitatud patsiendi muredest, pealiskaudne suhtumine. Nädal peale visiiti tundub, et esmased hirmud on saanud tõeks ja abi lihtsale nahaprobleemile jäigi saamata. Edaspidi väldin sellist "arsti".

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea arst"

Käisin täna visiidil ja tuju on väga hea. Sain kohe abi ja julgustavad sõnad kaasa. Hea ja konkreetne arst, ei aja tühja loba.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Kersti Rüütel)