Lastekirurg

Ann Paal

4.8 - hinnanguid kokku: 28
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Elupäästja"

Minu raviarst on tõeline arst suure algustähega. Tänu temale saan ma elaga täisväärtuslikku elu. Parim inimene ning, temaga saab kõigest rääkida

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Väga hoolas ja põhjalik! Aitäh Teile, dr. Paal!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Parim kirurg Eestis"

Väga professionaalne kirurg. Seda arsti võite usaldada. Хирург от бога!!! Делала операцию сыну, доверие ей, как к врачу было полное, страха не было совсем! Спасибо Доктор!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Kaheksa aastat tagasi opereeris ..."

Kaheksa aastat tagasi opereeris minu vastsündinud lapsel seljaaju songa ja päästis sellega ta elu. Nüüd käib poiss 2. klassis, saab hästi hakkama, tunneb huvi tüdrukute vastu ja tundub täiesti terve olevat. Kord aastas aga tahab Dr. Ann Paal teda ikkagi näha, veendumaks, et kõik on korras ja juhul kui midagi peaks tekkima, siis õigel ajal jaole saada. Ta on väga hea suhtleja ja veel parem arst. Seda tänutunnet, mida tema vastu tunneme ei olegi võimalik sõnadesse panna.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ta aitas ka meie ..."

Meie oleme ka dr.Paalile elulõpuni tänulikud. Ta aitas ka meie last. Ja üldse on tegemist väga professionaalse ja hea arstiga. Tänaud südamet Teile dr.Ann Paal

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Antud tohter päästis aastaid ..."

Antud tohter päästis aastaid tagasi ka minu elu. Nii rabav kogemus muutis mind ning viis mu meditsiini õppima, loodetavasti kunagi kohtume tööalaselt - oleks au teha sellise doktoriga koostööd. Puhtalt juba austusest tema vastu panen 5p 5-st. Super.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"tere."

tere.kõigile.ml mure.käin ka lapsega ann paali juures,kuid olen ta nrist ilma jäänud...äkki kellegil oleks võimalik mulle see meilile saata?emma53@hot.ee

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Oma ala parim!"

Paal on hea suhtleja, ei pane sind kunagi ebamugavasti tundma, on konkreetne ja väga professionaalne. Kindlasti oma ala parim! Tänu temale saan elada täisväärtusliku elu! :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Tänan"

Opereeris minu tütart 02.09.2012 ja pääsis minu tütre elu. Tänan südamest.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"tere sulle dr ann paal "

MA TÄNAN OMA ARSTI DR PAALI KES PANI MINU JALULLE KÄIMA TALLINNAS HAIGLAS PANI KÄIMA MIINT SUURET TÄNU PALILE MINU NIMI ON SIRLET KIITUS PALILE SINA LASTEHAIGLA ILUSAD TÖÖKS TALLE SIINA

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Tere!"

Dr. Ann Paal on väga hea arst. Ta on mind sellest ajast ravinud, kui ma sündisin. Ta on mulle väga palju operatsioone teinud ja tänu tema abile on minu tervis alati paremaks läinud. Minu vanaema kiitis alati teda taevani. Aitäh, doktor Paal! Kui teid ei oleks, siis oleks Eesti Vabariik ühe professionaalse arsti võrra vaesem. Aitäh teile tõesti kõige eest, mida te minu heaks teinud olete!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Paal tegi õige otsuse ..."

dr. Paal tegi õige otsuse opereerida lapse kõhtu (kui keegi ei uskunud, et mingi tõsine viga on), leidis lõpuks aastaid last piinanud probleemi põhjuse ja lihtsalt opereeris selle välja. Kui teised arstid süüdistasid vaid vanemaid ja lapse "liigset emotsionaalsust", siis dr. Paal päästis meie elu! Suur aitäh!!!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Paal on väga nõutud ..."

Dr. Paal on väga nõutud ja hõivatud oma ala professionaal. Kätte saada on teda raske, kuid tööpõld on tal lai ja sellesse tuleb mõistvalt suhtuda. Meie oleme jäänud väga rahule. Suurimad tänud dr. Ann Paalile!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Austus Dr.Paalile"

Dr.Paal on missioonitundega arst, kes mõtleb Eesti tulevaste põlvkondade tervise peale ja oma igapäevase kirurgitöö kõrval teeb pidevat teavitustööd foolhappe tähtsusest. Samas on ta 20 aastat juhtinud Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi Kelluke. Tänuväärt!!!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ann Paal)