Lastearst

Priit Reedik

4.9 - hinnanguid kokku: 98
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Parim arst"

Oli minu enneaekse tütre arst. Parim arst, keda elus kohanud. Konkreetne, hooliv, abivalmis, ainult parimat võib öelda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Super"

Parim arst keda olen kohanud. Soovitan soojalt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Super"

Suurepärane arst! Teadis mida teha ja oli meie pisipõnnile suureks abiks! Aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Külmunud õlg"

Murdis teise korralikult lahti ja seletas edasist tegevust.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hea arst lapsele "

Alguses ma ehmatasin kui Arst palju rääkis ja selgutas. Hiljem mõistsin, et Reedikul on miljon mõtet ja tegemist. Selle kõige juures mäletab ta oma patsiente ja igat detaili nende kohta. Peale mitmeid kuid võin julgelt väita, et ta on väga hea arst minu lapsele. Mul on hea meel, et Eestis on selliseid kogenuid ja pühendunuid Arst nagu on doktor Reedik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Supper"

Paremat arsti annab otsida. Väga põhjalik ja pühendunud. Kiidan !!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Super kogemus."

Võin ausalt öelda, et dr.Priit Reedikuga oli minu elu esimene nii positiivne arstil käigu kogemus. Suurepärane arst. Mõnusa vaba olemise ja hea jutuga. Laps on 5 kuune ja täielik võõrastaja, aga dr.Reedikuga oli laps täiesti rahulik. Oleks vaid rohkem selliseid tohtreid. Tervitab "Rohukülalane" nagu ta mu poega kutsus :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Professionaal parimas tähenduses"

Surepärane, erakordne arst. Jõudu talle, tugevat tervist! Meie "sprotike", kelle sünnikaal oli pisut üle 1000 g, on sirgunud kenaks targaks nooreks neiuks. Aasta oli 2003. Kummardus, unustamatu dr Reedik!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Профессионал своего дело !"

Замечательный врачь , если бы не он 23 года назад то меня бы не было , он меня спас а потом и моего сына . Я безмерно ему благодарна за всё.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Best of the best! "

Доктор- Доктор Хаус. Случайно попали к нему, чему очень рады и благодарны ему, вёл нас паралельно с нашим педиатром. Очень внимательный, каждую мысль записывает, всё помнит при визите, внимателен ко всему! Профессионал своего дела это 200% можно смело сказать человек работает по призванию, с детками превосходный контакт, мы очень довольны профессионализмом врача! Очень приятный в общении, заботливый. Это лучший детский педиатр. Побольше бы таких Врачей с большой буквы! С Уважением.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"nördinud"

Lugedes neid kommentaare siin, ei saa ma aru, kuidas meie kogemus selle arstiga nii negatiivne oli. Kas oli asi selles, et teda äratati keset ööd või selles, et minu lapse ei ole mitte imik, vaid mudilane, seda ma ei tea. Igatahes, sellist tõrjuvat suhtumist ma selliselt spetsialistilt ei oleks oodanud. Lastehaiglasse toodi minu laps kiirabiga ja mitte 37c palaviku 'nohuga', vaid tõsise terviseprobleemiga, mille tõttu ta vajas kohest haiglaravi. Kabinetti sisenedes oli lugupeetud arsti esimene reaktsioon, et mis te siit tahate, miks te tulite, lapsel pole ju midagi viga! Tahtis meid koju ära saata, kuna aga lapse enesetunne oli üsna kehv, soovis laps ise haiglasse jääda, õnneks dr Reedik seda ka võimaldas. Hea oli, et nii läks. Kui hiljem lapse raviarstilt küsisin, et miks te siis last nii pikalt haiglas hoiate, kui valvearst soovis meid kohe vastuvõtust koju saata, vastas arst, et see, kuidas meiega vastuvõtus öösel käituti, ei olnud päris õige... Hea, et niigi läks!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"et iga patsient on ..."

Priit Reedikul on suhtumine, et iga patsient on võrdne. Hoolimata sellest kui suur või väike on Sinu lapse tervisemure. Olime haiglas tegelikult ei millegi hullu pärast aga ema mure on ikka suur ja Reediku suhtumine on supper. Pole nii, et näe, siin kõrval palatis on laps kelle seisund on ülikriitiline, et mis sa siin oma tühja asja pärast muretsed. Imelime võime on patsient tundma panna justkui ta olekski arsti prioriteet nr 1. Konkreetne, kiire, mõnusa sarkastilisusega väga supper arst:)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Oma koha peal"

Tänu sellisele arstile ma tean et meie tervishoid ei sure veel ära! Oleks rohkem selliseid inimesi kes nii armastab oma tööd. Palju , palju kannatust , jõudu ja jaksu temale. Tervitus Gregorilt ja Stepanilt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Отличный педиатр!"

Хочу сказать огромное спасибо доктору Reedik! Если бы все детские врачи были бы такими профессиональными, у него настолько индивидуальный подход к каждому ребёнку. Благодаря ему с нашим малышом всё в порядке!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"lastele ka nende vanemate ..."

Suurepärane pediaater. Jagab infot, mõtleb lisaks beebidele, lastele ka nende vanemate peale. Meil oli haiglas väga positiivne kontakt ja üliõnnelik, et võttis mu pojad järel jälgimisele. Kummardus maani

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Priit Reedik)