Kardioloog

Niina Bogomolova

1.7 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
2/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ta pole arst"

Tulime südame probleemiga, aga pani koheselt hospise surema. Anti peoga "rahusteid" Skandaaliga võtsime ta sealt ära; elas normaalselt 5 aastat, ainult viimasel aastal olid vanaduse tunnused.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Hooldus?"

Arstidel seal Järve haiglas on suhtumine, et hooldushaiglas pole mõtet enam inimese heaks midagi teha, nagunii sureb ära. Tegelikult satuvad sinna ka need, kel oleks veel lootust. Kui arstid suhtuks teisiti, siis ehk tuleks sealt Järvelt rohkem inimesi eluga välja kui praegu - praegu tuleb sealt elusana välja 1 10st. Dr Bogomolova ei paku ise mingeid võimalusi patsiendi aktiviseerimiseks, ei aktiviseerivat liikumist ega massaaži. Kõike tuleb ise nõuda ja küsida. Hoolduse kvaliteet tekitab ka küsimusi - minu lähedane sai haiglas viibides lamatishaavandi ja suri kopsupõletikku. Kui lamajaid natuke rohkem aktiviseeritaks (meie tellitud tasulise füsioterapeudiga koos patsient kõndis), siis ehk ei tuleks ka selliseid tüsistusi nii kergesti. Vähem suhtumist arstidelt et "nagunii surevad ära", siis ehk ei sure ka. Küll on kuulda lugusid, et arstid ei andnud lootust, et inimene saab jalule, aga sai.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Niina Bogomolova)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!