Ilukirurg, Suu-, näo- ja lõualuukirurg

Jüri Kullamaa

4.8 - hinnanguid kokku: 35
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Kõhuplastika"

Operatsiooni sai planeeritud väga pikalt. Enda jaoks olin välja valinud Dr Kullamaa kuna tema nimi on ainus, mis tuleb esimesena meelde mõeldes ilukirurgiale. Kullamaa soovitas mul käia mitme erineva kirurgi juuures, saamaks ka teiste tohtrite arvamusi. Siiski jõudsin ringiga tagasi Dr Kullamaa juurde, kuna arst suutis jätta väga sümpaatse mulje võrreldes mõne muu kliiniku kirurgiga. Tänaseks päevaks on operatsioonist möödas kuus kuud ning pean ütlema, et olen tulemusega enam kui rahul. Soovitan soojalt Kullamaad, väga täpse käega kirurg ning on aru saada, et kogemust on arstil antud erialal küll ja veel. Samuti kiidaksin osakonnaõde kes minuga peale lõikust tegeles.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Rindade suurendamine"

Väga pinnapealne ja ükskõikne arst, jäi selline mulje, et mõtleb ainult raha peale.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Veenilaiendid"

Dr. J Kullamaa on teada tuntud arst nagu ta isagi.Lasin oma veeni- laiendid korda teha jalgadel.Soovitati kui profesionaali.Ja seda ta ka on.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Профессионал!!!"

Профессиональный хирург! Любит и знает своё дело !!! Спасибо, очень довольна! Советую!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Dr. Kullamaa"

Отличный хирург . Грудь отличная ) Я очень всем довольна )

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suurepäraste soovitustega hea kirurg!"

Aitähh! Läksin sõbranna+ soovitusel rindu suurendama just Kullamaa juurde. Tôepoolest suurepärane tulemus. Eks iga naise jaoks on see suur ja raske otsus, kuid täna (3 kuud hiljem) olen õnnelik, et selle otsuse tegin. Peale Opi ei pidanud isegi valuvaigisteid vôtma. Kôik sujus. Rind on taas prink ja seksikas. Ja mis oluline- loomulik! Armid vaevu märgatavad. Kui suurusega mitte hulluks minna teeb Kullamaa väga suurepärase töö. Ta vôib konsultatsioonil tunduda natuke ebamäärane, kiirustav, otsekohene, aus, segase huumorimeelega aga tulemus ja oskused kompenseerivad selle 100

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"+"

Vrach super, personal skazka. Kotka tervisemaja - ochenj krasivaja klinika! Glavnoe - grudj na 5+!

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"supper lux"

supper vrach!kvaliteet 5+.sdelal mne klasnie boljshie grudi kak mechtalalvnimateljnij

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"SUPER ARST!"

Super arst tegi mulle super rinnad! Taastumine oli väga kiire, esimesed viis päeva olid valud, kuid kõik on täiesti talutav. Praegu operatsiooni päevast on möödunud 3 nädalat ja enesetunne suurepärane, rind nagu minu päris. Parim otsus elus. Tüdrukud kes kaaluvad rindade suurendamist julgelt tehke dr Kullamaa juures!!! Ta on oma ala professionaal. Mingil määral tundub pinnapealsena, kuna on täpne, konkreetne ja lühikese jutuga.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Breast enlargement"

Команда профессионалов:) Доктор сделал мне шикарные сисечки! Такое не объяснить, это видеть надо ^-^

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tänulik dr. Kullamaale"

Äärmiselt professionaalne kirurg ja väga sõbralik ja vastutulelik inimene. Olen lõikusega 100% rahul ja tänulik. Võin julgelt soovitada dr. Kullamaad kõigile kes soovivad mingit ilulõikust teha. Mul oli kael ühe teise eesti ilukirurgi poolt rikutud, aga peale dr. Kullamaa tehtud operatsiooni on kaelaga kõik hästi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"et valisin oma operatsiooni ..."

Olen väga rahul, et valisin oma operatsiooni tegema Jüri Kullamaa. Väga meeldiv inimene ja operatsiooni tulemusega ka väga rahul! Julgen soovitada!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Dr. Kullamaa"

Valisin pikalt millise arsti juurde minna operatsioonile ning tuleb tunnistada, et Dr. Kullamaa jättis kõikidest teistest arstidest kõige parema mulje. Sain kõikidele oma küsimustele vastused. Arstile ei olnud probleemiks üle seletada kui mõni lause jäi ebaselgeks, samuti sain piisavalt informatsiooni riskide kohta. Operatsiooni järgne tulemus on suurepärane. Arst on sõbralik ja lahke. Tõesti soovitan soojalt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ainult head sõnad!!"

Olen väga rahul tulemusega! Hooliv, rahulik, J.Kullamaa teab, mida teeb!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

Kiidan väga. Väga rahulik, selgitab kõik vajaliku, hooliv.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jüri Kullamaa)