Hematoloog, Onkoloog

Tõnu Jõgi

4 - hinnanguid kokku: 18
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"ÄÄrmine ükskõiksus kui vähi iseloom ei vasta tema teaduslikele uuringutele"

Alustas keemiaravi 24 päeva peale soole operatsiooni.Olin selle lühikese ajaga kaalust kaotanud 10 kg,polnud veel päris hästi söömagi hakanud.Ravi arvutatakse patsientide pikkuse ja kaalu andmete järgi.Kaalus mind õde täis talviste siseriiete ja jalanõudega,pikkuse ütlesin ise.viimatine pikkus ,mida teadsin,oli 30 aasta tagune,mis meeles oli.Olin tal esimene patsient ,aga vastuvõtule pääsesin peale 11st,siis palusin ukse taga inimesel öelda ,et ootan juba 9st.Siis hüppas välja ja ütles,et tehku ma enne opp ära.ütlesin siis ,et op on tehtud,siis ruttu vereproovile,sest vastuvõtu aeg hakkas lõppema.Olin see päev söömata,sest ei teadnud,mis proove tehakse.Küsimusele ,kas saan täna keemiat teha,vastasin talle jaatavalt,sest olin nagu puuga saanud ,arvasin,et esimene kord pannakse ravigraafik paika.Peale 3ndat keemiat teatas ta mulle,et olen igav patsient ja ta annab mind teisele arstile.Teine arst ütles,et annab mind Tõnule tagasi.Vastuvõttudel oli raske aru saada,kas mind on sinna kabinetti vaja.Kui trombotsüüdid olid järsku alla 100 ,võttis ta mul väga väikese annuse vähemaks ,teatas,et ta teeb 50ga ka,siis tuli jälle uus arst ,kes ütles,et alla 100 ei tee ja jättis viimase keemia ära,aga oli juba hilja .Nüüd olen raske puudega invaliid-polüneuropaatia,mis osutus juba krooniliseks ja ma ei parane sellest .Juba aasta valusid,millele ei aita valuvaigistid,pidev stress,võitlen iseendaga ,et mitte siit minna,ei jaksa enam.Jube elamus!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Pealiskaudne"

Juba esimesel kohtumisel teatas arst, et teda ei huvita muu kui tulemus ja statistika. Väga keeruline oli teda kätte saada. Ka haiglas, kui patisent soovis arstiga oma raviplaani arutada, siis teatas dr Jõgi, et tuleb hiljem tagasi, aga temaga vestelda ei õnnestunudki. Raviplaanist saime lugeda haigusloost. Kiidan tugipersonali ja tema juures töötavaid residente. Nemad olid alati väga osavõtlikud ja pakkusid igakülgset abi ja toetasid kuidas võimalik. Ei oska hinnata ravi tulemuslikkust, sest ravi mida osutati oli palliatiivne ja seda jäi üsna väheks, aga kui võimalus arsti valida, siis soovitan mõne teise arsti kasuks otsustada.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kogemus"

Sain pikemat aega süstidena minu jaoks uut ravimit. Hakkasin tundma end väga halvasti, jäin ratastooli.Dr. Jõgi kiitis, peale igat visiiti, kui hästi see ravim mulle ikka mõjub. Vahetasin arsti, tuli välja, et siirdeid palju juurde tulnud. Ravimi heast mõjust polnud enam juttugi. Saan keemiaravi, vähemalt pole ma enam ratastoolis, haigus raske kuluga,aga jõudu on juurde tulnud, kaua elada jäänud, teab vaid jumal....... Milleks selline ravimi kiitmine kasulik oli, kas mulle?

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Doktor Jõgi oli äärmiselt ..."

Arst oli väga põhjalik, ravis inimest kui tervikut, mitte ainult ühte organit. Doktor Jõgi oli äärmiselt vastutulelik, aus ja otsekohene. Ravi on professionaalne, suhtleb ka pereliikmetega ja on igati vastutulelik. Arstil on meeletult palju patsiente, aga siiski leiab aega ja igaühega tegeleb põhjalikult. 15 aasta jooksul parim onkoloog, kellega oma haiguse jooksul kokku olen puutunud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
3/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Kuidagi hoolimatu suhtumine"

Ei oma eriti meeldivaid kogemusi. Probleemi ilmnedes keerutas ja vassis, selle asemel et olla konkreetne ja asjalik. Rohkem hoolivust ehk tulevasse töösse. Soovitus nädala pärast üha uuest helistada, ei lahenda ju patsiendi jaoks midagi. Onkoloogia on karm ala, aga ka selles vallas saab viisakaks jääda ja aidata patsiendil inimväärselt mõnda aega elada. Patsient ei ole tont, keda kartma peaks.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tõnu Jõgi)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!