Hematoloog, Onkoloog

Hele Everaus

3.3 - hinnanguid kokku: 23
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suurepärane arst"

Suurepärane arst! Väga siiras, südamlik ja soe inimene. Võin õelda et temas on olemas kõik, mida ühelt arstilt üldse oodata. Doktor Everaus on oma ala tõeline professionaal ja kuulus teadlane, alati rahulik, hooliv, mõistev, sõbralik ning positiivselt meelestatud. Tema juurde on järjekorrad küll pikad, aga see oli sellest värt oodata, me oleme rahul esimesest päevast kui ta hakkas meiega töötada. Tal on aeg ja soov täpsustada kõik asju, kui patsiendil tekkib küsimusi.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"nii tore kogemaus!"

Esimest korda elus tundsin et arstil on minu jaoks aega, et talle läheb tegelikult ka korda, mis minusse puutub. Tervitas saabudes kättpidi! Ja kui vahvad riietehoidjad seal on, juhatavad lahkesti kabinettidesse teed. Arst kes 2.korrusel J korpuses verd võttis, saatis mind ise liftiga järgmisse kabinetti!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga professionaalne"

Peale seda kui minu mees oli oma probleemidega Tallinna arstide uksi kulutanud ligikaudu 2.aastat, otsustasime siirduda Tartusse, kuna Tallinnast 2.aasta jooksul inimene abi ei saanud. Tartus avastas Prof. Everaus kohe, mis probleem on. Suurepärane arst.

  • Jaga
4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Suurepärane arst"

Prof Everaus on suurepärane arst!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Hele Everaus)