Hambaarst

Sergei Berdnikov

5 - hinnanguid kokku: 144
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"СУПЕРврач!"

Удалил зуб за минуту с абсолютно спокойным лицом, приудалении теперь только к нему !

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Super!"

Отличный доброжелательный профессионал! Сложный зуб мудрости, удалил за 20 мин включая анестезию. Уже 2 день, опухоли нет, болевые ощущения минимальны. Жаль, что таких немного в нашей стране.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"patsient kirjutab"

Tõmbas tarkusehamba välja, super profesionaalsus, sõbralik, väljatõmbamine täiesti valutult

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Супер врач"

Первый раз пришла удалять зуб. Удалили за пару минут, ничего не почувствовала. Очень приятный врач и профессионал своего дела!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Parim arst!"

Tahaks kiita Sergei Berdnikovi. Lugedes tagasisidet tema kohta, võin kinnitada, et tõepoolest on ta oma ala professionaal. Võrratu arst kui ka inimene! Väga raske tarkusehamba eemaldamine kestis alla 30 minuti. Eelmist hammast tõmmati teises kliinikus poolteist tundi! Soovitan väga just Berdnikovi. Suurepärane, kiire, valutu töö ja suur aitäh arstile, et rahustas mind selle minu jaoks vaimselt raske ettevõtmisega ning tegi hamba välja tõmbamise valutuks. Taas on tekkinud usaldus arstide vastu. Super!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"зуб мудрости"

Не могла и представить, что удалив за раз два зуба мудрости от хирурга можно выйти в прекрасном настроении и расположении духа.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Super "

Очень крутой доктор! профессионал! даже не почувствовала как удалил зуб. готовил к тому что после будет несколько дней болеть! но ничего не болело и не отекало!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Oma ala proff!"

Väga rõõmsameelne ja hästi suhtlev arst! Närvidele käinud ja erinevate arstide juures jooksnud tarkusehamba eemaldamine oli kiire !!Soojad soovitused!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Superhea arst!"

Ülimeeldiv kogemus, väga professionaalne ja heasüdamlik arst! Soovitan kõigile!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Olen käinud Tema juures ..."

Olen käinud Tema juures juba kahte tarkusehammast eemaldamas. Ma ei kujuta ettegi, et ma peaks oma viimased kaks kellegi teise juurde viima :) Kuna olen juba lapsepõlvest külge saanud suure hambaarsti kartuse siis alati värisen ukse taga. Kuidagi suudab ta oma toreda suhtumise ja hea huumoriga mind alati maha rahustada. Siiani on need "ebameeldivad prodsetuurid" möödunud kiirelt ja profesionaalselt. Esimesel korral kui ma Tema ukse taga ootasin ja nägin, et patsient väljus naeratusega ( tiba kõveraga kuid siiski see oli naeratus) pidasin seda võimatuks ... kuid ise väljun tema kabimetist samamoodi - naeratusega

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Отличный врач"

Удалял зуб мудрости, вся процедура заняла не более 10 минут, абсолютно не больно, быстро. В общем очень понравилось. Всем рекомендую.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Läksin dr Berdnikovi juurde ..."

Läksin dr Berdnikovi juurde konsultatsiooni ja sai kohe eemaldatud ka peetunud tarkusehammas (suus ruumi vähe ja juured lõualuuarterile liiga lähedal). Ma kartsin lihtsalt nii kohutavalt.. Ma pean tõdema, et siiani mu kõige meeldivam hambaarsti külastus.. Kindlasti soovitan dr Berdnikovi. Ja oma järgmised tarkusehambad saab ka eemaldada dr Berdnikov. See huumor, millega ta kogu protsessi vürtsitas .. lihtsalt super. Aitäh meeldiva kogemuse eest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Super arst"

Professional svoego dela. Dobrozelateljnyj vrach, vse sdelal bystro i bezboleznenno. Sovetuju

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Parima hambaarsti kogemus!"

Dr. Berdnikov on lihtsalt super arst! Soovitan soojalt kõigile, kel on vaja tarkusehammas välja tõmmata! Kartsin väga sinna mines aga kuna arst oli nii humoorikas ja proff, läks kõik nagu lepase reega. Kabinetist välja astudes tahtsin hüüda, et milline imeline arst! Super! 5+ Sergeile, et olete nii hooliv, positiivne ja professionaalne arst! Oleks teiesuguseid rohkem!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Parim kogemus"

Käisin dr. Berdnokovi juures tarkusehammast välja tõmbamas. Väga professionaalne ja sõbralik arst. Käisin kord varem konsultatsioonis ning suutis mind täiesti maha rahustada ning kinnitas, et pole vaja kõiki tarkusehambaid välja tõmmata. Ja kui seekord läksin hammast tõmbama, siis ei pabistanud absoluutselt. Varasemalt on enne hambaarsti juurde minekut ikka ärevus sees olnud. Ausalt öeldes läks tarkusehamba tõmbamine mul lihtsamalt kui varasemalt hamba parandamised. Seega väga kiidan ja soovitan dr. Berdnikovi ka teistele. Kui tekib tulevikus vajadus jälle tarkusehammast tõmmata, siis lähen kindlasti tema juurde uuesti. Kabinetist väljudes on kindlasti nägu naerul!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sergei Berdnikov)