Hambaarst

Rebeka Gabor

3.7 - hinnanguid kokku: 3
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kõige toredam arst"

Alati rahulik ja professionaalne arst, keda võib igati usaldada. Alati hoolitsev ning selgitab, mis teeb. Hambaarsti hirm on tema juures ammu läinud!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"On kordades pädevamaid arste.."

Jube ükskõikne ja erilise suhtumisega arst. Läksin suure hirmu ja valuga tema vastuvõtule, tema laiutas käsi ning ütles, et tema ei saa midagi teha, kui ma valu kardan. Küsiti 5min jutuajamise ja toolis istumise eest ränka visiidi- ja konsultatsioonitasu ning saadeti minema sama targalt, kui sinna läksin. Hiljem digiloost sain lugeda doktoripreili poolt kirjutatud epikriisi, et "mingi hammas kuskil all" valutas ning samuti oli ka väljatoodud kenasti minu valukirjeldus, mis jättis minust vaimselt ebastabiilse inimese mulje järgmistele arstidele, kes digilugu lugema satuvad. Kui kunagi ränka hambavalu pole põdenud (mida enamus h.arstid pole tõesti kogenud), siis pole mõtet mõnitada ja ajaviiteks romaane kirjutada digilukku. AITÄH, mõttetu visiit ja mahavisatud raha. Soovitan Läänemere kliinikut Maxilla asemel!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Rebeka Gabor)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!