Hambaarst

Mikhail Prokofyev

2.5 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Хамло"

Я уже просто не хочу больше ходить к врачам потому что нет сил выслушивать хамские нападки. Почему я должна платить деньги и слушать как меня оскорбляют? Что вообще происходит последнее время, я не понимаю. Врач бесполезный. У него только одно решение "надо удалять"

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
3.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suhtlusoskus puudulik"

Arst, kes tõmbab hambaid välja väga ruttu ja korralikult, kuid muud asjad jätavad soovida. Ei oska suhelda, ei seleta mitte midagi ning näitab, enda võimu ning õiendab. Kui vastu ei oska või ei ole soovi midagi halvasti öelda, siis parem mitte minna. Ka hambaarsti õde on samasugune. Käidud mitu korda, kuid igakord on olnud väga negatiivne kogemus. Rohkem ei lähe.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Õudus !"

Murdsin kukkudes hamba ja oli vaja kiiremas korras eemaldada jäänus. Sattusin selle ``spetsialisti ``juurde. See oli 06.03.2020. Suhtumine-mis tahate? Ütlesin, et mina ei taha midagi. Mis te siis siia tulite? Vastasin, et proteesiarst saatis hambakontsu eemaldama. Millist kontsu? Ütlesin, et tohter kirjutas kõik saatekirja peale, panin selle ju teie laua peale . Vastuseks oli - mis, kas ma pean seda lugema hakkama? No ma ei tea! Kui siis õde saatekirja prügikastist välja õngitses ja talle ette luges, käratas arst mulle - kasige tooli ! Töö, mis siis tehti, oli nii jube, et lõpuks kabinetist lahkudes pidin ukse taga kokku kukkuma ! Õhtuks olin nagu mongol, kes on korraliku keretäie saanud- silmad mõlemad sinised, nägu paistes. Järgmisel päeval tekkis palavik ja kogu aeg oli paha olla, pea käis ringi ! 12.03 . saatis perearst tagasi kontrolli. Vastuvõtt hambaarsti kabinetis oli kaks korda hullem ! Minust tehti ikka sõna otseses mõttes idioot, kes ei oska suud loputada ega hambaid pesta! Täna, 03.04, peaaegu kuu aega hiljem sain koos mädaga kätte pool hambajuurt, palavik püsib siiamaani, nägu on ikka paistes- tõsi küll, mitte nii palju, kui enne, aga ikkagi ! Võtan siiamaani valuvaigisteid! Seda kõike vaatamata antibiootikumi kuurile! Hoidke sellest t....tohtrist kilomeetri kaugusele !

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Mikhail Prokofyev)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!