Hambaarst

Jaroslav Skrut

4.5 - hinnanguid kokku: 8
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Лучший врачь! Всем рекамендую!"

Большое Спасибо Ярославу! Я была у многих зубных врачей, но Ярослав просто вне конкуренции. Я пришла к нему с тем, что мне необходимо удалить зубы. Врачи из Таллинской зубной поликлиники в один голос кричали: Удаляй! Их не вылечить, вот тебе запись к хирургу на удаление! В назначенный день я отменила визит. Я решила пойти в Ханзадент, к хирургу на консультацию. Там мне и посоветовали Ярослава, сказали, что в моем случае будет сложно даже вставить новые зубы и лучше попробовать вылечить. Придя к Ярославу на консультацию, он обнадежил, что есть шанс спасти зубы и мы преступили к лечению. Работает он очень аккуратно, внимательно и спокойно. Такому врачу сразу просыпается доверие. Ярослав очень вежливый и уверенный врач. Прошло пол года лечения. И что Вы думаете? Ярослав спас мои зубы! Большое Спасибо Ярославу за внимательное отношение и усердную работу. Я крайне редко пишу отзывы врачам, но в данном случае я просто не могла не написать. Всем советую!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Parim hambaarst"

Siirad tänusõnad suurepärase töö ja südamliku suhtumise eest. Olen dr.Skruti patsient juba 5 aastat ning täiesti rahul . Soovitan.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Suurepärane kogemus"

Pöördusin dr Skruti poole alumise tarkusehamba eemaldamisega ning kuna teisest kliinikust oli varasem kogemus tarkusehamba eemaldamisega üsna ebameeldiv, siis valmistusin halvimaks ja hirm oli nahas. Asjatu mure! Dr Skrut oli äärmiselt tähelepanelik ja hoolas ning eemaldas hamba täiesti valutult ning väga sujuvalt. Oleks veel mõni tarkusehammas alles, siis selle eemaldamiseks läheksin kindlasti uuesti justnimelt tema vastuvõtule. ;)

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.4/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kõige halvem hambaarst, kelle juures olen käinud"

Käisin antud arsti juures 2 aastat tagasi. Esimesel visiidil vaatas kogu suu üle, aga kuidagi jäi märkamata päris suur auk alumisel purihambal. Selle asemel hakkas vanu täidiseid vahetama, millest üks on siiamaani kummaliselt tundlik (täidis asub hammaste vahel ja niidiga puhastades on valus). Samuti oli tema arvates esmatähtis välja tõmmata tarkusehambad, mis sest, et hambaauke jagus. Kangutas tarkusehammast umbes 20 minutit. Seejuures vigastas põske väljastpoolt(!). Hiljuti käisin mujal kliinikus ja sain tarkusehamba välja minutiga. Tuimastussüsti tehes liigutas nõela pisut, mispeale käis keelest läbi surin. See keelepool suriseb vahel seniajani ega tunne nii hästi maitset. Saatuse irooniana töötan toitlustuses. Kui püüdsin selle arsti kohta negatiivset tagasisidet anda, kosteti mulle midagi stiilis "kõik arstid ei sobigi kõigile". (Kuna tegemist on suure kliinikuga, võiks arvata, et kõik arstid on professionaalsed ja väljaõppinud. Pärast esimesi halbu kogemusi lootsin ikkagi, et saan seda arsti usaldada ja olen heades kätes - kõigil on ju vahel halbu päevi. Lõpuks vahetasin kliinikut.)

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jaroslav Skrut)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!