Hambaarst

Heidi Merila

4.3 - hinnanguid kokku: 10
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei süvene probleemi"

Läksin lapsega arsti juurselt spetsiaalselt kontrollima hambumust, mis minu mitte professionaalsel hinnangul oli problemaatiline. Hambaarst vaatas paari minutiga lapse üle ja ütles, et kõik on korras. Väljavõte digiloost: hambumus korrapärane. Nädal aega hiljem diagnoosis ortodont sagitaalse lahi 6mm, pluss muud normist kõrvalekalded, millega tuleb tegeleda. Minu hinnangul ei õigusta Haigekassale 30 euro suuruse arve esitamist.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"PARIM hambaarst meie lastele (kahjuks on raske on leida veel õigemaid sõnu)"

Oleme käinud Dr.Merila juures kõikide lastega. Ja lapsed on antud doktori suhtumise ja professionaalsuse üle väga õnnelikud! Ta ravib väga hästi: puurib, puhastab ja eemaldab hambaid. Ja meie lapsed ei karda Teda kunagi, ainult vastupidi. Ja antud doktor kingib meie lastele ka suurepäraseid kingitusi. Mina olen 52.aastane ja olen enese lapsepõlves näinud ülimalt ebameeldivaid hambaarste (ja sealt on minus säilinud ka ettevaatlikus hambaarstide suhtes) aga antud doktor on parim näide õigele suhtumisele - eriti ravides lapsi. Oleks enam taolisi doktoreid. AITÄH!!! Marek, Janika, Mery ja Jerome Gregory Koppel

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Kiitus!"

Meie oleme väga rahul, et sattusime sellise toreda arsti juurde. Tänu dr. Heidi Merila'le on hambaarst meie lapse lemmik arst. Doktor ning ka tema abi on alati väga sõbralikud ja oskavad lapsele hambaarsti külastuse meeldivaks muuta. TÄNAN MEELDIVA KOOSTÖÖ EEST!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ei soovita"

Käisin lastega hambaarstil. Üks laps 1a7k ja teine 3a. Kodus rääkisime, et arst näitab, mis tal seal on ja siis lõpuks vaatab hambaid ka. Mõlemale oli see esimene kord ja arst suutis selle väga ebameeldivaks muuta. Uksest sisse minnes pidi kohe toolile minema ja suu lahti tegema. Lastega eriti midagi ei räägitud, üldse ei näidatud asju ega seletatud, mis tegema hakatakse või milleks vajalik. Kuna lapsed ei saanud ringi vaadata ja täiesti võõrale inimesele kohe suud lahti tegema ei hakanud, siis käskis arst kõvasti kätest kinni hoida, et saaks suhu vaadata. Väiksemal sai hambad üle vaadata sellepärast, et laps hakkas nutma suu lahti. Suuremale aga torkas kohe peegli suhu ja üritas vaadata aga laps hoidis ikka suud kinni. Arst ütles, et mõlemal hambad korras, kuid tegelikult suurema hambaid ei näinudki. Tagant järgi tarkusena oleks sealt kohe pidanud ära tulema ja mitte lapsi traumeerima. Esimene hambaarstil käik oli täielik šokk lastele. Selle arsti juurde ei soovita minna.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Jumala hea arst"

Mu südamlikud tänud sellele arstile. Laps oli esimest korda, kartis muidugi. Arst oli väga täpne, sõbralik ja kiire. Arsti abistaja aga kogu aeg rääkis lapsele midagi, tegi nalja. 5 minutiga oli kõik tehtud. Ja mis on ka tähtis, vastuvõtule saab kas või järgmisel päeval.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Heidi Merila)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!