Hambaarst

Björn Puna

5 - hinnanguid kokku: 67
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Tarkusehammas"

Esimest korda võeti tarkusehammas välja nii ,et ma arugi ei saanud. 10 sekundit ja korras. Valutu, täpne, kiire töö. Tõelise profi tase!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Jyrgenson"

Kyll yks inimene võib ikka tore olla, tulles järjekordselt visiidilt, ketras see koguaeg peas!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Astjatundja"

Oma ala asjatundja. Tõeline hambaravi professionaal. Teeb tööd väga tähelepanelikult, sõbralikult ja mis kõige oluline - valutult!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

" Päris arst"

Käin juba mitmeid aastaid doktor Puna juures. Olen väga tänulik . Ikka "päris arst".

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Lihtsalt parim!"

Mul oli enne tema juurde sattumist hambaarstide ees surmahirm! Nüüd lähen hambaarstile suurima heameelega! Tõeliselt tore ja muhe arst, samas väga professionaalne. Seletab ilusti tavainimesel mõistetavalt lahti, mis ja kuidas täpselt teeb, viskab nalja ja suudab isegi tuimestuse valutult teha. Ei ole nõus enam ühegi teise arsti juurde minema. Dr. Puna teeb oma tööd südamega, oleks selliseid arste vaid rohkem!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Suurepärane hambaarst"

Tõeline professionaal! Lõikumata tarkusehamba eemaldamise protseduur kestis vaid 10 valutut ning rahulikku minutit. Tagatipuks muhe ja sõbralik!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hambaarsti külastus kui SPA puhkus :D !"

Mulle mõjub dr.Björn Puna juures käimine nagu SPA puhkus :D! Meeldiv suhtlus ning ilus tulemus! Muidugi ka väga hoolas ning täpne.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Soovitan!"

super hea hambaarst, sõbralik ja professionaalne.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"kes ma hambaarste kardan ..."

Super arst! Minule, kes ma hambaarste kardan nagu tuld, hakkas lausa meeldima! Tarkusehamba eemaldamine läks nagu möödaminnes. Parim arst, kellega ma olen kokku puutunud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super!"

Olen ise väga kõrge valutundlikusega (hambad eriti hellad) ja nõrganärviline ja pean ütlema, et pole kunagi nii meeldiva arsti ja õe juures käinud. Tuimestust tegi väga hästi (mul mitmed nii teinud et plihmat plähmat, süstal igemest mööda või siis lihtsalt on jube valus), hammast parandades rääkis, mida kuidas teeb. Töö profesionaalne. Küsis pidevalt, et kas kõik hästi ja ega valus pole. Suurepärane hambaarst! :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Suurepärane ja professionaalne arst. Paremat ei oskakski tahta.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Super arst!"

Pole kunagi varem nii toreda hambaarsti vastuvõtule sattunud. Tegemist on tõelise professionaaliga, kes naudib oma tööd. Väga põhjalik, tore, sõbralik ja hoolas arst. Selgitab väga põhjalikult ning jagab palju kasulikke soovitusi. Huumorimeel on ka täitsa olemas :) Soovitan!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kiidan korralikult tehtud töö ..."

Kiidan korralikult tehtud töö eest! Alumise tarkusehamba eemaldamine toimus kiiresti ja professionaalselt, mistõttu hilisem valu puudus täielikult.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim hambaarst Eestis !"

Olles ühest teisest hambaravikabinetist saanud väga ebameeldiva ja valulise kogemuse, kadus julgus hambaarsti vastuvõtule minna mitmeks heaks aastaks. Viimaks- häda ajab teadupärast härjagi kaevu- võtsin julguse kokku ja juhuste kokkulangemisel sain dr. Puna vastuvõtule. Parimat hambaarsti ei oska soovida- osavõtlik, alati sõbralik ja mis peamine- selgitab põhjalikult, mida parasjagu tehakse või tegema hakatakse. Dr. Puna hoolib siiralt patseindi mugavustunde pärast terve visiidi käigus !

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Parimad seletused"

Hambavalu tekkides käisin hambaarsti juures - ei tehtud suurt midagi, väideti, et lihtsalt ülitundlikkus. Paar nädalat hiljem ei lasknud valu aga enam elada ja otsustasin otsida teist arvamust. Nii sattus mulle dr. Puna ja paremat juhust ei oleks ma iial osanud tahtagi. Asjatundlik ja sõbralik, suurepärane hirmude leevendajana. Arvestades, et kui ma olen närvis või kardan, kipun hästi jutukaks minema (eriti hea idee hambaarsti juures, eks?), leevendas kogu olukorra "traagilisust" just temapoolsed täpsed seletused ja vahepeal niisama nalja viskamine. Palju hullem oleks minu jaoks olnud seal vaikuses istuda ja lasta tal mu juurekanaleid puhastada. Kättesaadavus on tõesti nii nagu on, kuid see on paratamatu, kui tahad käia Tartu parima juures. Kes ees, see mees.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Björn Puna)