Hambaarst

Alina Smirnova

4.7 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Kõige parem hambaarst!"

Alina Smirnova on tõeliselt tipptaseme spetsialist. Kõige parem hambaarsti kogemus üldse! Dr. Smirnova on väga hoolikas, suudab patsiendis turvatunde tekitada ning oskab oma tööd hästi. Tegin tema juures juureravi & rohkem rahul ei saakski olla! Aitäh!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.3/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Lapse visiit"

Töö oli hea ja tulemuslik, aga lapsele traumeeriv. Ütles poisile (9a.), et tee häält, kui on valus ja laps tegi koheselt ja päris kõvasti häält, aga sellepeale öeldi, et teeme kiiresti. Lapsel pisarad voolasid (protseduuri ajal) ja ilmselt ei taha niipea hambaarsti külastada. Rohkem ta ei julgenud häält teha, sest tulemust see ju ei andnud...Seega alati pole oluline see, et saaks kiiresti ja tulemuslikult. Istusin ise kõrval, aga kuna laps oli enne öelnud, et süsti ei taha, siis ei hakanud sekkuma. Usaldasin arsti hinnangut, et valu on korraks ja kohe lõpetavad. Pärast lapsega vesteldes sain aru, et ennem kiire süst, kui 5 minutit intensiivset valu. Varasemalt oleme seal kliinikus alati rahule jäänud, aga seda kogemust ei unusta pikalt.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Alina Smirnova)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!