Hambaarst

Liis Talvik

4.6 - hinnanguid kokku: 20
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga positiivne kogemus"

Dr Talvik aitas taastada osaliselt esihamba. Tulemus oli ja on ka täna, pea aasta hiljem väga naturaalne ja loomulik ning parandusest ei ole näha jälgegi. Inimesena on Dr Talvik äärmiselt sooja ja sõbraliku suhtlemisega, soovitan kindlasti!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"dr. LIIS TALVIK ja dr. ANDREI AKKALAINEN "

Hindasin dr. Liis Talviku kogu töövaldkonna ja suhtlemise kliendiga ehk minuga hindele " 5". Hindasin ka dr. Akkalaineni kogu töövaldkonna hindega " 5 ". Ma ei tea, kus on dr TALVIK õppinud, aga ta on omandanud hämmastavad kogemused hammaste ülesehituses, vahede täitmises, kunsthamba loomises või mida iganes inimesel vaja oleks. Kuulsin korra ka ka dr. ukse taga minu jaoks võõraste inimeste arutelu, kus teda kiideti. See on uskumatu, mida dr TALVIK suudab! Kiidan dr. Akkalainenit minuga aastatepikkuse töö eest. Ta töötab oskuslikult, söbralikult ja tekib tunne, et just tema juurde tahakski probleemi korral tagasi minna.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"imearst"

Ainult kiidus6nad. Dr. Talvik teeb imesid. Mul olid suured probleemid, teised arstid ei osanud mind aidata, tema suutis seda teha. S6bralik, hooliv, t6eline imearst. Oma ala entusiast. Parim, keda olen kohanud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.6/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"minu hinnang- ma jään rahule"

Huvitv,et kommenteerijaist ei ole keegi stomatoloog dr. Liis Talvikule oma tähelepanu pööranud,kas pole imelik!? Nii nagu ta poleks praktiseeriva stomatoloogina üldse töötanud. Minu kogemus tema patsiendina algab 2006 aastast kui sattusin tema kliendiks proteeside valmistamise murega,sest minu hammastega oli aeg niikaugel. Olin oma soovi korralikult läbi mõelnud ja ootasin noorelt tohtrilt iseteadlikku suhtumist pensionäri mõtteheietustesse.Uskumatu ,kuid ma sattusin kui oma kolleegiga vestlema ja lühidalt öeldes uhkeldasin ma järgneva kuue aasta jooksul laitmatult istuva proteesipaariga, justkui oleks oma hambad suhu tagasi tulnud. Tõenäoliselt mäletasid nad korralikku ühispilti hetkest kui nad suhu jäid !!! Ka sõbrad tuttavad said nende aastate jooksul osa minu säravast naeratusest. Muidugi ei olnud see ühe päeva töö ja selle aja jooksul tabas mu silm ära oma tohtri silmist ka "emme" magamata ööde raugust, kuid kuidagi ei kajastunud see töötegemise meeleolus vaid oli ikka kaasamõtlev ja ka paraja huumorisädemega. Täis on mul proteeside teine ring ," nägu taganeb" kuid kindel on tulla dr.Liisi juurde ja öelda "teeme ära" Ja saab tehtud nii kui Teilgi kes Te dr. Liis Talviku juures ukse avate.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Liis Talvik)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!