Hambaarst

Riina Einblau

4.7 - hinnanguid kokku: 15
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Lapsevanema hoolsuskohustus?"

Ehk 8 aastane ei olegi enam nii väikene laps. Lapsevanemal peaks endal ka olema hoolsuskohustus lapsele eelnevat selgitada, eriti kui arsti juures on käidud juba pikemat aega ja ikka veel kisab ja karjub ja hoiab käsi suu ees. Katkiste hammaste peale ei saa ju klambreid panna, lapsel on valus, need augud tuleb enne kuskil mujal ära parandada, mitte uhkustada mitu korda laps seal-ja seal arsti juures suud lahti ei teinud. "Präänikutega" on juba need hambad auguliseks saanud. Ehk nüüd tasub kaaluda seda teist varianti - eelnevalt ravi narkoosis?

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Meeldiv "

Tuttav soovitas. Olin mures lapse uute hammaste pärast. Esimesed hambad olid täitsa viltu ja huule alt väljas. Hambad on ka pruunikat värvi. Tüdrukut narriti juba koolis. Teises polikliinikus öeldi, et ravi saab alustada alles siis kui kõik jäävhambad on suhu tulnud. Einblau seevastu ütles, et kui vaja, võib ka 8 aastaselt raviga alustada. Breketid on meil olnud 3 kuud ja esihambad peaaegu sirged. Aitäh!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.9/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Märkas"

Mulle sobis. Märkas, et mul on naeratades rohkem igemeid näha kui hambaid. Selgitas, rääkis erinevate breketite plusse ja miinuseid lahti. Nüüd breketid pea aasta olnud ja jõuluks saan uue naeratuse. Kahe esihamba kuju ka veidi vaja muuta. Alati küsib, kas midagi torgib, arutab minuga juba järgmist visiiti.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Riina Einblau)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!