Gastroenteroloog

Julia Borissova

3.3 - hinnanguid kokku: 41
1.3/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Parem otsi teine arst"

Esmakordsel haigestumisel ei selgitanud dr. Borissova haiguse olemust kuigi põhjalikult. Määratud ravi kohta rääkis veel vähem. Kui ma ise kõrvaltoimete kohta poleks küsinud, ei oleks ta seda isegi poole sõnagagi puudutanud. Ei kuula ja tundu ka väga hoolivat. Tõsise mure korral mõistmist ei tasu oodata. Soovitan soojalt teine arst otsida.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Soovitan"

Käin visiidil iga 6 kuu tagant ja juba 4 aastat. Väga professionaalne ja sõbralik arst. Kuulab ära ja vastab põhjalikult.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Лучший гастроэнтеролог"

Очень благодарна доктору Борисовой - настоящий профессионал, углубляется в проблему, досконально все исследует, после многих других гастроэнтерологов, которые проводят парочку стандартных обследований и "ничем больше помочь не могут", попасть к ней на прием было большой удачей. Докопалась до сути проблемы. Вежлива, конкретна, все подробно и понятно обьясняет. Дает конкретные рекомендации еще на этапе обследований, чтобы пациент мог облегчить свое состояние, пока еще нет конкретного диагноза.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Negatiivne kogemus"

Arst ei ole ühelegi vastuvõtule jõudnud õigeaegselt. Korduvalt on kohale minnes alles ukse taga selgunud, et arsti täna ei olegi, olenemata kokku lepitud vastuvõtu ajast. Telefoni teel analüüside kättesaamiseks ei ole arst samuti kättesaadav - ka ise ei helista tagasi. Professionaalsust ei oska hinnata, kuid aasta jooksul ravi ei ole andnud tulemust.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Õudus kuubis"

Ei kuula patsienti, kui soovid midagi arutada siis käratatakse "Ole vait". Ennekuulmatu mühaklikkus.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Ebameeldiv"

Äärmiselt ebaviisakas, "tumm", ei vasta ühelegi küsimusele või mühatab midagi, ei lahenda ühtegi probleemi, selline inimene ei tohiks arstina töötada. Hoidke eemale!

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Ebameeldiv kogemus"

Väga pealiskaudne, ei süvene probleemidesse, patsendina oled ilmselgelt tema aja raiskaja. Sisseastumise hetkest tembeldati simulandiks. Mittenormile vastavad näitajad veres on tõenäoliselt labori viga ning rohkem teemasse ei süvenetud. Ajas pidevalt hullemaks muutuv haigusseisund ei väärinud isegi mitte ära kuulamist.

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Хожу к этому врачу ..."

Хожу к этому врачу уже много лет. Если случается обострение или срочно нужна медицинская помощь из-за моей болезни, доктор всегда старается сделать все возможное (назначает обследования, подбирает лекарства и т.д.). Доктор отличный, всем советую. Относится к проблемам пациентов серьезно, а не пытается поскорее отделаться от них. Спасибо, что есть еще такие ответственные врачи.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Super!"

Väga meeldiv arst! Olin tema vastuvõtul, kõik väga hasti selgitas mulle, sõbralik suhlemine, jäi hea mulje temast.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suurepärane arst!"

Väga professionaalne arst!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hoolimatu arst"

Käisin 3 korda tema vastuvõtul. Patsiendiga suhtlemisel ebasõbralik, tõrjuv. Analüüside ja uuringute tulemuste kommenteerimisel pealiskaudne, ei anna küsimustele vastuseid, ei selgita. Ravimite määramisel eksib doosidega. Vastuvõtu aegadest ei pea kinni, ootasin üle 40 min. Määratud ajal polnud telefoniga kättesaadav. Ei soovita seda arsti.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ebameeldiv arst"

Väga ebameeldiv, ei vasta küsimustele, ei hooli ega kuula ta oma patsienti. Ei soovita

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Väga hea arst

 • Jaga
4.4/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"iga patsiendiga tegeletakse nii ..."

Väga hea kompetentne arst! Väga soovitan kõigile. Järjekorrad ei sõltu arstilt,iga patsiendiga tegeletakse nii palju kui vaja! Kui lähed arstile pead aega varuks võtta ja olla natuke kannatlik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suurepärane arst!"

Kiiresti leidis lahenduse kauakestva terviseprobleemile. Enne käisin sama probleemiga teiste gastroenteroloogide juures.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Julia Borissova)