Arst

Peeter Veiksaar

5 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hea arst"

Ta on mu arst praegu, algul olin kahtlev, kuid enam mitte. Ta on väga südamlik inimene, räägib pikalt ja viitsib süveneda. Toon ka sama asja välja, et ülejäänud personaliga on ta alati väga sõbralik ja viisakas, räägib nagu omade inimestega, ei aja nina püsti. Ta on osakonnas ainus arst, kes ei kanna arstikitlit ja mulle ütles, et miks ma ometi teietan, et ütle sina. Aga ma ei oska arste sinatada, ikka teietan. Ilmselt harjumusest. Veelkord: hea arst.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.9/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kõige parem"

Pika kogemusega, väga asjatundlik. Kuulab rahulikult mured ära, mõistab inimest, teab küsida õiged täiendavad küsimused ja oskab alati nõu anda. Temaga leiab lahenduse. Sõbralik suhtumine nii patsientidesse kui kolleegidesse ning kaine mõistus ravimite kirjutamisel, mitte üliravimine. Kiidan väga, parim psühhiaater, kelle juures käinud olen ja olen saanud temalt väga palju abi.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.5/5 Avaldatud 11 aastat tagasi

"Supertohter"

Üle pika aja olin jälle kimpus oma meeleolu langusega ja tehtud meeleheitliku sammu tõttu sattusin selle tohtri juurde, puht kogemata. Ei tundnud kordagi, et ta oleks ennast minust kõrgemale positsioonile seadnud. Kõrvalt kuulates suhtles ka alama personaliga sõbralikult ja inimlikult, seda oli heameel kuulda. kui teised arstid kamandasid ja solvasid niigi kiiresti reageerivaid õdesid ja põetajaid, siis tema jäi alati viisakaks ning kombekaks. Uskumatu. Temaga sai rääkida nö. kõikidest probleemidest inimlikult- ta kuulas ja üritas anda nõu. Aitähh!!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Peeter Veiksaar)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!