Arst

Meeri Pennar

3 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Ebaprofessionaalse suhtumisega arst"

Dr. Pennar ei suutnud muret tõsiselt võtta, pisendas sümptomeid, ei kuulanud ja kategooriliselt välistas, et minuga saaks üldse midagi valesti olla. Pärast dr. Pennari visiiti arvasingi, et ju siis pole minuga midagi valesti ja pean lihtsalt edasi kannatama. Aasta hiljem võtsin siiski julguse kokku ja pöördusin teise psühhiaatri ja saingi diagnoosi, mille kahtlusega dr. Pennari poole pöördusin. Teine arst oli ka väga üllatunud, et dr. Pennar välistas mul diagnoosi, mis väga ilmne oli. Samuti ei teinud dr. Pennar minu külastusest mitte mingisugust kannet digilukku. Säästke oma aega ja tervist ja leidke parem psühhiaater. Arst, kes keeldub diagnoosida üldtunnustatud häiret, sest ta "lihtsalt ei usu selle olemasolusse", ei ole adekvaatne.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Suurepärane diagnoosija, silmad lahti arst, empaatiline, rääkiv arst!, psühhoteraapia!"

Oskas diagnoosida häire mida kolm eelnevat psühhiaatrit ei suutnud või ei julgenud, kuid kahtlustasid. Häire millega lapsest saati piinlesin ning murdeea lõpuks viis depressioonini. Tegi vereanalüüsid ja kõik formaalsed testid, et selgusele jõuda, kuigi oskas ise juba diagnoosida inimest nähes. Elu kvaliteet paranes tõsiselt. Meeri teab ja mäletab pikaajaliste patsientide puhul asju ja lähtub sellest edaspidise ravi otsustamisel. Paneb kohe tähele kui midagi on muutunud või kahtlaselt teisiti. Reageerib tema ravi määratud asjades ka teiste arstidega vajadusel. Vajalikud tõendid saab kiiresti kätte kui muu on selge. Kõige parem: räägib ja seletab mis patsiendi peas või kellegi teise peas toimub, ja seda ülimalt professionaalselt. See on ka terapeutiline pool, ükskõik mis diagnoosiga patsiendile. Minu kohatu hinnang: iga päev võiks olla visiit Meeriga.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Meeri Pennar)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!