Arst

Juhan Laos

5 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Super-tore inimene"

Ma pidin ekstra üles otsima võimalusele talle hinnang jätta :) Juba konsultatsiooni käigus tundus väga sõbralik ja tark - võitis kergelt usalduse. Ning peale protseduure (Confido-s külastasin teda) kaks pöialt püsti, annan viis tärni hindeks. Annaks kuus, kui saaks :) Soovitan.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

Tundus väga sõbralik ja hooliv arst.Käis ise küsimas kui olin veel emo-s kuidas on jne.ja ütles ,et ootame tulemusi.Hiljem kui teada ,et vaja opi ! ja vaja haiglasse jääda lubati et lõikus tuleb kohe öösel aga mingi kiire op tuli vahele ja arst käis ise ütlemas ,et op tuleb homme kell 12 .Hommikul jälle arst ilusasti palatis ka kinnitas et täna siis kell 12 nii nagu eile lubatud.Ja nii oligi.Kell 12 opi saalis Arst rääkis ja julgustas ajas niisamma toredat juttu niikaua kui narkoosiarst mind tuttu pani.Lõikus läks hästi ,kõik korras .Tänud Olin PERH-is erakorralises kirurgias ja suured tänud ka sealsele kollektiivile.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Juhan Laos)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!