Arst

Jelizaveta Gorošina

2.6 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"НЕ советую"

Абсолютно незаинтересованна. Жалобы не выслушала. Никакого элементарного осмотра, помощи, рекомендаций. Отправила домой со словами «Ничего у вас там быть не может». По итогу другой врач назначил исследования и лечение в связи с сильнейшим воспалением и кровотечением.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Прекрасная доктор(ка)"

Врач очень компетентная, аккуратная, приятна в общении. Профессионал(ка) в своем деле. Рекомендую, как специалистку )

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"kahjuks võrdlemisi ükskõikne arst"

Mind suunas dr. Gorošina juurde teine üldkirurg. Mureks (mis siiani püsib) oli tugev, tulitav valu päraku piirkonnas. Vastuvõtu päeval ootasin kabineti taga tund üle oma aja. Arst küll vabandas ja oli vastuvõtul meeldiv, kuid tundsin pinget, kuna tal oli kiire. Arst tegi rektoskoopia ning diagnoosis valude põhjuseks pärakulõhe. Mainis ka, et on sisemised hemorroidid. Raviks määras salvi. Ütles, et ühenduksin meili või telefoni teel, kui midagi peaks olema. Peale visiidil tehtud rektoskoopiat läksid valud suuremaks, kuna ilmselt protseduur tekitas suurema ärrituse. Raviks määratud salv ei aidanud. Kirjutasin arstile püsiva probleemi osas korduvalt, kuid ühtegi konkreetset vastust ei saanud. Lõpuks sain telefoni teel ühendust, kuid doktori hoiak oli ärritunud. Ütles, et meilidele ta ei vastagi. Kuna doktor oli püsiva probleemi osas täiesti osavõtmatu, siis küsisin ise, et kas peaksin salvi uuesti proovima, või on ehk küünlaid kirjutada. Küsimustele: "Millal uuesti vastuvõtule minna; kaua aega peaks minema kui lõhe paraneb? Kui salv ei aita, siis mida teha?" - ei saanud ühtegi vastust ega lahendust. Mitte mingit abivalmidust ega alternatiive arst ei pakkunud. Täiesti mitte süvenev arst. Ei saanud abi. 

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei tuleks enam tagasi."

Kõigepealt võetakse vastu põhimõtteliselt tund aega hiljem minu määratud ajast ja küsitakse üleolevalt miks tulin. Siis Dr. Gorošina kes ise pole eestlane otsustas minu Eesti keele kallal norida pakkudes suhtluskeeleks Inglise, vene keelt?! milleks? Minu Eesti keel kõnes on 100%. Peale tund aega ootamist oma oote ajast sain 3-5min jooksul teada, et minu mrt vastused pole valmis ja üleolevat suhtumist.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jelizaveta Gorošina)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!