Arst

Ingmar Paul

1.4 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ebapädevus"

Olin ITk emos 20.07.18. väga tugevatate selja valudega.Eelnevalt käidud ka perearsti ,kui ka Perhi Emos.Kummaski kohas diagnoosimiseks seljast pilti ei tehtud.ITK -oli nii palju arengut ,et lõpuks tehti pilt.Tema poolne komentaar lõpuks peale 6 t. ootamist,söö valuvaigistit ja astu Emo st 0.30. minema.Sellist eba meeldivat ja ülbust täist med. personali pole mina oma elus veel näinud,kuigi ma olen seda maja ka varem külastanud. Järgneval päeval 21.07.18.a. uuesti seljavalud kutsutud kiirabi ,valuvaigistav süst ja kogu moos .Öösel ,aga tabas mind seljast tingitud väga tõsine terviserike.Mida see tohter seal nägi mina ei tea ,dignoosis midagi hirmast küll ei olnud.Mul siiani selline tunne ,et see doktor tõmbas mulle oma diagnoosiga täiega vee peale.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"See dr. ei armasta inimesi ja oma tööd"

Saabudes 26.01.2020 kell 21.47 EMOsse astusin vastuvõttu kabinietile 27.01.2020 kell 2.50. Olin suure kõhuvaluga. Õde võttis vereproovianalüüsid ja dr. Ingmar Paul ütles et vereproovianalüüside vastus on vaja oodata 4 tundi. Ei tahtnud ülevadada mind ja rääkida minuga. Ei ole aega kirjeldada, kuidas ta suhtleb inimestega. Ei soovi kellegile seda doktorit!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"17.01.2020 dr.Ingmar Paul,saatis valudega haigeEMOst koju..olles ERAKORRALISES med.valvearst"

Täna kell :15.29 toodi mind suurte valudega kõhus - Ravi tn,18 Tallinn EMO sse.Mitu tundi hiljem võeti vereproov .Mõõda koridori käivat dr.peatasin ja ütlesin,et minul väga kõht valutab....dr.ütles,et temal ka köht valutab ja läks edasi. Kell : 21.10 Kutsuti dr. Ingmar Pauli vastuvõtule - EPIKRIIS nr.E 18179 Doktor teatas,et veri on korras ja saadab koju - Väljatrükis kirjutas,et kõht pehme ja valutu,kuid isegi mind ei pandud pikali ja ei kontrollitud köhtu !!! Kõhtu puutudes on suured valud ! Pärast küsimust - kas siin on Kiirabi ? Dr. ütles,et PALUN LAHKUGE - muidu kutsub turvamehe. Selleks ajaks oli tulnud uus vahetus,uue vahetuse arst püüdis vabandada dr. käitumist ütles et inimene on väsinud. Küsisin DR, Paulit kas tema minu telefoni kordab,et kuidas visatakse haige kabinetist välja,.Seda ta ei julgenud teha ainult vastas ,et kui minema aetakse tuleb teine arst. Ei kirjutatud mingeid valuvaigisteid,ei huvitatud mis rohte vötan.EI OSUTATUD MINGIT ABI ! PAUL , INGMAR D07066, E130 erakorraline meditsiin, Luguoidamisega,loodanet see kiri tähepanuta ei jää.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ingmar Paul)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!