Arst

Ene Linn

1.7 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tervisekontroll"

Arst kipub küsima küsimusi, mis teda ei puuduta ega seotud patsiendi tervisega. Järsult hakkas mind küsima mu hariduse ja üldise õppe- ja töökogemuse kohta, siis kommenteeris minu välimust, tuginedes argumendile, et see on "teda enda arvamus". Küsis ka, kas võtan oraalseid kontratseptiive, siis halvustas ja ütles "milleks sa neid võtad, hakka sünnitama". Kokkuvõttes: ebaprofessionaalne ja ülimalt ebaviisakas.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Tervisekontroll"

Esiteks küsis küsimusi mis ei puutunud üldse tervisesse. Teenused mis pidid olema tervisekontrolli paketis sain vaid osaliselt. Vastused olid et, neid ei ole ette nähtud. Kuid ühte teenust teatsin et on 100% selle sain nõudmisel. Hiljem uurisin töö juures ja tuli välja et, teenused mille kohta küsisin olid firma poolt küll tellitud aga jah mulle öeldi et ei ole ette nähtud ja neid ma ka ei saanud Vestlus ei olnud tasemel arvestades et, nende teenus väga kallis. Siis ootaks ka profesonaalset teenindust

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ene Linn)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!