Anestesioloog

Boris Gabovitš

2 - hinnanguid kokku: 15
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Üks sõna- kohutav."

Nõustun eelpool kommenteerijatega, et hea arst, kuid täiesti jube suhtumine. Esimesest visiidist saadik oli näha, kui üleolev on antud arst ning naeruvääristas kõiki, k.a mind ehk patsienti. Kõik küsimused on lollid küsimused, midagi vahele öelda ei või ja üleüldiselt on patsient täiesti rumal. Võttis sõna minu teise diagnoosi osas ja hakkas selle kohta tänitama, omamata pädevust oma hinnangut antud alal üldse anda. Peale selle arsti juures käimist on hirm teiste arstide ees üleüldiselt. Üks asi on see, kui arst on konkreetne ning absoluutselt teine asi on see, kui lihtsalt elad oma kibestunud ning vihast tuju patsientide peal välja. Täiesti jube inimene.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Kohutav kogemus"

Käisin tema juures 3 korda ja rohkem ei pidanud vastu. Arst on endast nii heal arvamusel, et see on midagi uskumatut. Ta mõnitas mind, segas vahele, süüdistas mind selles, et ma ei oska asju selgitata nii nagu talle meeldib. Ma siis küsisin, et kuidas ma selgitama peaksin - andku skaala või midagi mis talle sobiks. Igale minu vastusele ütles, et see ei ole õige vastus.. no mismoodi ei ole õige, kui ma tunnen nii? Süüdistas mind emotsionaalsuses ja visiidi lõpuks teatas, et mul on ärevushäire, kuna ma käisin võtsin seinalt paberrätikuid et pisaraid pühkida. Talle ei meeldinud, et ma talle ütlesin, et te olete hea arst, aga kohutav suhtleja. Selle peale ütles, et mina end ei muuda ja ma ei ole midagi valesti teinud. Teist nii head arsti ma ei leidvat enam kuskilt. Arusaamatu, kuidas selle arsti keskmine hinne on 4. Kohutav kogemus, vahetan arsti.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"kohutav"

ei võtnud mind kuulda, lausa teatas valjuhäälselt,et tema on arst,tema on see,kes räägib.pani valediagnoosi, oma teisele diagnoosile viidates ta täiesti otseselt naeris mulle näkku ja tühistas selle. käisin tema juures 2,5 aastat tagasi ja siiamaani on emotsionaalne trauma sellest.temaga kabinetis olev õde andis ka vastikut suhtumist. ütlesin,et mulle ei sobi ravim, mida tahtis kirjutada. kirjutas ikka ja palju suurema koguse.tema ravi tegi mu valu palju hullemaks. ei teinud koostööd omaaenda valuravi õega. valuravi õde ütles mu kaebuste peale,et ma ei võtaks ravimit. visiidile tagasi minnes arst ei võtnud mind kuulda,tegi mu jutu peale"talk to the hand" žesti ähvardas mind,et ma pean ravimit võtma nii nagu tema ütleb.digilukku lihtsalt valetas minu kohta,kuigi ma olin talle paberi peale üksikasjalikult oma tervise ajaloo kirjutanud. dr on kirjutanud seljavalu ravijuhise,kuid tegi kõike ristivadtupidiselt,mida seal soovitatakse

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ebaproffesionaalne, ülbe ja patsiendiga mitte arvestav arst"

Peale esimest visiiti otsustasin antud arsti teenustest loobuda. Visiit koosneb ainult patsiendi mõnitamisest, alandamisest ja solvamisest. Olin naisega, naine avaldas oma tähelepaneku antud ravimi kõrvalnähust minu peal. Ei võtnud naist kuulda üldse. Patsiendi seisukoht on tema jaoks ümmargune null. Ütlesin, et see ravim ei sobi mulle, ja ikka surub peale. Peale visiiti viskasin ravimite annuste paberi minema. Korduvviisit pandud, kuid ei lähe. Ise küsib ise vastab. Ei soovita antud arsti kellegile. Nõustun eelpool kommenteerinud Anneli ja Janeku kommentaariga täielikult.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Käisin visiidil veebruaris 2023. Väga üleolev ja pealiskaudse suhtumisega arst. Sekkub pidevalt patsiendi jutu sisse ja teeb üksikutest lausetest väga jämedaid järeldusi. Veetsin kabinetis umbes 30 min ja terve selle aja jooksul üritas arst mulle selgeks teha, et kujutan oma füüsilist valu ette, varjan oma tegelikke probleeme (ärevust ja depressiooni) ning tahan ennast näidata paremast küljest, kui ma end tegelikult tunnen. Kommenteeris mu haridust ja tööd ning viitas, et mu taust viitab sellele, et mul puudub eneseanalüüsi/ enesetunnetuse oskus. Kirjutas välja retseptiravimi, aga ei selgitanud selle eesmärki, mõju, võimalikke kõrvalnähte vaatamata küsimisele. Kõige ebameeldivam ja ebaprofessionaalsem arstikülastus, mida olen oma elus kogenud. Lisaks algas visiit 45 min ajabroneeringust hiljem. Soovitan kauge kaarega eemale hoida.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Мерзкий грач"

Очень неприятный мужик. Никому не советую.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga ebameeldiv ja ülbe arst."

Peale 2 visiiti otsustasin antud arsti teenustest loobuda.Visiit koosneb ainult patsiendi mõnitamisest,alandamisest ja solvamisest.Patsiendi seisukoht on tema jaoks ümmargune null.Ise küsib ise vastab.Ei soovita antud arsti kellegile.Nõustun eelpool kommenteerinud Anneli kommentaariga täielikult.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga ebameeldiv kogemus ja abi ei saanud!"

Arsti Boris Gabovitši juures käisin vastuvõtul 3 korda. Rohkemaks ei näinud vajadust, sest abi ei saanud. Kõikidel kordadel oli arst ebaviisakas. Ei lasknud probleemidest rääkidagi, katkestas pidevalt. Ise küsis, ise vastas. Suhtlemisel ebameeldiv, mõnitav, üleolev, kalk. Esimesel vastuvõtul pani kohe diagnoosi. Teisel vastuvõtul sain sõimata, et ei võta nii suurel hulgal ravimeid, nagu välja kirjutas. (Ravimid on infolehtede põhjal lausa eluohtlikke kõrvalnähte tekitavad.) Sellest, et mul on ravimitest rasked kõrvalnähud, ei tahtnud kuuldagi. Mõnitas, et ma ei oska kõrvalnähte täpselt kirjeldadagi, kui oma sõnadega rääkisin. Saatis minema ravimikogust suurendama. Suurendasin. Ravimid tegid mu olukorra väga-väga halvaks, jäin voodisse. Kolmandal korral esitasin kõrvalnähtude põhjaliku kirjelduse infolehtede sõnastuses. Viskas selle mulle tagasi, ei lugenudki. Hakkas minu suhtes mõnitavaid ja alandavaid eeldusi paiskama, mille mõte oli selles, et sellise diagnoosiga inimesed ongi "pooletoobised", tunnevad asju, mida pole olemas, hüpohondrikud. Kõrvaltoimete olemasolu kohta pole tõendeid! Kui tahtsin tõenditest rääkida, siis ei kuulanud, naeruvääristas, et nii selle haigusega inimesed käituvadki. Hüüdis:" Tahate muudkui uuringuid!" !!!??? Kuigi ma ei küsinud uuringuid. Hääletoon oli vastuvõtul tige, kõrgendatud. Minu küsimusele, et kas sellele haigusele on üks võimalik raviskeem, vastas, et jah, ainult üks. Tegelikult on mitu, mis on kirjas ka ta enda antud infolehel.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Paanikahoog arsti juures."

Läksin arsti juurde, et enda ravist rääkida ning sain 10min sõimata. Boris ainult karjus ja keeldus minuga minu ravi isegi arutamast. Väga ebaprofessionaalne ja ei soovita mitte kellegile sellist inimest.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga halb kogemus."

Ta ei kuula patsienti üldse.,kirjutab välja ülikangeid tablette suures koguses ja kui Sa neid pole sellisel üüratul hulgal tarbinud,saadab tablette edasi võtma.Ilmselt ootab kuni sa enam pole võimeline üldse sööma,kuna kogu aeg ajab iiveldama või ütleb mõni organ üles kangete tablettide mõjul.On ka muud võimalused raviks nt.süst.See on täiesti õige,et ise küsib ja vastab.,patsienti ta ei kuula.Tal on kindel oma arvamus,seda ümber lükata pole võimalik.Kõik kõrvalmõjud,mis on ravimi pakendil kirjas on õiged,see kuidas Sinu keha reageerib ravimile pole õige.Kas arst võib patsiendile öelda,et Te olete kuri inimene,See arst sobib inimestele,kes tahavad igapäevaselt peotäite viisi tablette neelata aga mitte valust vabaneda.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Oma tööst väsinud või suure ülekoormusega arst."

Vale diagnoosi paneb sama suure kindlusega kui õige. Eksis alguses diagnoosiga, peale seda väljus enda kehastusest, üsna sürreaalsete ja selgelt väärate väidetega. Pidas 15 minutit loengut, kontakti arstiga ei saanud, tõusin püsti ja läksin minema. Ime pole, et inimesed lähevad lõpuks kuhugi samaanide juurde abi otsima. Ise nii kaugele ei jõudnud, leidsin abi Meremeeste polikliiniku neuroloogilt.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hämmastav arst"

Ma pole veel kunagi kohanud arsti, kes suhtub oma patsientidesse tõelise, sügava empaatiaga; ei otsi odavat populaarsust ja räägib alati tõtt, isegi kui see on ebamugav; teeb otsuseid, mis on patsiendi huvides ja räägib patsientidele, miks ja mis täpselt toimub. Austab patsienti ja väärib austust vastu. Ma pole kunagi kohanud arsti, kes oleks tema viisil valmis ja võimeline oma patsientide eest võitlema ja nende eest seisma. Olen selle tunnistajaks olnud kaks korda. Ta ei peatunud enne, kui sai täpselt sele kirurgiga ühendust, kelle kohta teab, et ta on parim spetsialist. Doktor Boris hoolitseb, et sul on mugav ja et mitte ainult su sümptomid paraneksid, vaid et sümptomeid põhjustavad probleemid laheneksid. Selle jaoks otsib ta Sulle Eesti või kasvõi Euroopa parimad arstid ja meditsiinitehnika ja koguni aitab, et ei peaks kuude viisi järjekorras olema. Olen doktor Gabrovitši siiani kohanud 2 korda; äärmiselt sümpaatne inimene ja austan ning usaldan tema otsuseid täielikult. Teda aitav õde on ka imetore. Sain sisse pisut üle tunni aja pärast planeeritud aega, aga see ei häirinud mind üldse - ta teeb kindlaks, et ta tõesti mõistab, mis probleemid patsientidel on ega diagnoosi valesti. Ta on kursis ka uusimate uuringute ja meditsiinilise tehnoloogiaga. BG on arst, kelle tõttu lootus ei kao. Olen lõpmata tänulik!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"грубый врач"

не понравилось его отношение с пациентом совсем. было принято меня срочно кесарить, привезли в операционную, он приказным тоном сказал "перелазь" когда пошла схавтка, я говорю не могу , а в ответ слышу "мне все равно" далее наш с ним диалог не помню, ибо было уже совсем плохо, помню что врач грубил, ругался на меня и на персонал и с руганью бил меня по лицу (в мединицнских целях надеюсь), но осадок остался абсолютно не умеещего работать с людьми человека

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Õudsain ..., arst ei saa tema kohta kohe kindlasti öelda"

On ülbeim,meeldib inimesi alandada.Laseb patsientidel oodata oma pool tundi üle aja, sest ei suuda õigel ajal tööle jõuda ja siis et teid niigi vahele pandud...Kõik teised arstid tema meelest teevad ja kirjutavad valesid diagnoose, ravimeid. Tahtsin 2min peale teda kuulnud olnud, lihtsalt püsti tõusta ja lahkuda, sest see oli kohutaivaim visiit arstide juurde. Kui välja sain oli vaja konkreetselt end tühjaks karjuda.Sellist inimest ei tohi ligidalegi lasta !!!Ei soovita mitte kellegile!ülimalt kahju et ei tulnud selle peale, et salvestada selle .... visiidi vestust. Oleks Terviseametisse edastanud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"5+arst"

Fantastiline arst. Ei ole varem kohanud oma alale emim pühendunud arsti. Väga meeldiva suhtumisega ja mõistev.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Boris Gabovitš)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!