Ämmaemand

Ülle Piiskoppel

3.3 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
2.3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"alandav kogemus"

Mul on võtnud 2,5 aastat, et end koguda ja lõpuks kirja panna lugu, mis juhtus veebruaris 2021. aastal. Kuni sünnituseni oli kõik tore ja viisakas. Olin haiglasse jõudes õnnelik, kui nägin, et minu ämmaemand on juhuslikult valves (ei tellinud eraämmaemandana teda ega kedagi teist rahalistel kaalutustel) ja sealt edasi sain elu kohutavaima kogemuse osaliseks. Sünnitasin teist last (esimene sündis välismaal) ja seetõttu teadsin, et alandamine, karjumine ja mõnitamine ei peaks olema osa sünnitus tegevusest. Igaluhul jättis ämmaemand mind tuhudega peaegu et üksi ning kui ütlesin mehele, et kohe hakkab pihta, kutsu abi, siis tuli vihane Ülle, käratas, et ta kuuleb karjumise järgi ära, millal keegi päriselt sünnitama hakkab ja marsis välja. Kui uuesti 10 min hiljem mees karjus koridoris, et kohe sünnib, siis jõudis ta ainult uksest sisse astuda ja lapse vastu võtta. enne veel jõudis käratada mulle mitu korda minu nime. sain läbi valude aru, et tahab, et teeksin midagi teistmoodi aga selle asemel, et seda öelda, mida pean teisiti tegema, karjus mu nime ja kui lõpuks suutsin küsida, mida ma valesti teen, siis ütles, et pead ju välja nüüd tugevalt hingama, mitte sisse enam. Kuna sünnitus oli täiesti juhendamata (vahepeal tuleb ju teha paus, et nahk saaks venida jne), siis rebenes kõik altpoolt katki, k.a kliitor. Selle ajal, kui mind kokku õmbles sain veel selle eest sõimata, et minu jalg tahtmatult värises. Hommikul minu juurest enam läbi ei käinud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Imeline kogemus"

Ülle on suurepärane ämmaemand, mul olid temaga ainult positiivsed kogemused. Ta aitas mind kogu sünnituse vältel, olles toetav, rahulik ja konkreetne. Tunnen, et ilma tema juhendamiseta ei saaks ma ise hakkama :) Väga-väga kiidan teda ja olen elu lõpuni tänulik, et aitas mul minu väikest tütrekest sünnitada!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ülle Piiskoppel)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!