Ämmaemand

Terje Rebane

4 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga meeldib!"

Esimese rasedusega määrati mulle Terje. Ja väga meeldis. Oli hoolas, konkreetne, viskas natuke vahel isegi nalja. Sain temaga suhelda vabalt nagu naisterahvas naisterahvaga. Kui peaksin jälle rasedaks jääma, küsin kindlasti teda. Tema konkreetsus võib jätta ülbe mulje, aga see kõik oleneb ka patsiendist ehk rasedast. Muredele/kahtlustele pani kiirelt alati punkti ja rääkis alati seda, mida pidin kuulma. Kättesaadav, tore. Aitäh!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Pädev arst"

Ta on pädev arst. Kui millegi kallal võtta siis suhtlusmaneer. Meie kohtumise algus oli veidi konarlik, kuna tema küsimuste esitamise viis oli minu jaoks üleolev. Soovitan ta kiirelt paika panna ja edasi sujub visiit hästi.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Minule kahjuks ei sobinud."

Kahjuks minu jaoks samuti ebameeldiv,halva suhtlemisega.Küsimuste korral kui jäi midagi arusaamatuks, öeldakse mulle,mida ma just ütlesin,mida ma ennist rääkisin jne.Tundub üleolev,või õigemini öeldes tundub,et on oma töös väsinud,rasedatega tuleks üritada natukenegi positiivsust näidata.Oleks ju tore ämmaemanda juurde minnes ja tulles oleks sul hea tunne.Mitte nii ,et ei julge midagi küsida,öelda muidu tuleb sealt jälle midagi taolist (mida ma sulle just ütlesin,eelnevalt rääkisin jne).Sai paar korda ta juures käidud,aga sai otsustatud,et tuleb teine ämmaemand võtta,mis sai ka tehtud ?järgmine kuu lähen Tiia Puusilda külastama,väga positiivsed tagasisided väga paljudel temaga?

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Terje Rebane)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!