Ämmaemand

Piret Ruven

3.7 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ei soovita"

Algusest peale jäi temast ebameeldiv tunne. Ebasiira käitumisega, kuigi naeratab ja teeb näo, nagu kuulaks ära. Kuulabki, kuid mitte ühtegi lahendust ei paku välja, lihtsalt noogutab. Teeb ainult täpselt nii palju, kui eeskirjadega ette nähtud, mitte grammigi rohkem. Iga kord hilines visiit vähemalt viis kuni 8 minutit, kuna ta jõudis hiljem tööle (mul oli alati hommikune esimene aeg). Esimene kord andis mulle raamatu "Isa ja beebi", ise eelnevalt kindlaks tegemata, kuidas lapse isaga üldse lood on? Kujutate ette, kuidas see võib mõjuda naisele, kes on vaatamata sellele, et lapse isa last ei soovi, ikkagi otsustanud sünnitada? Kui olin viiendata kuud rase, siis küsis, kas ikka vitamiine võtan??? Et nagu alles nüüd. Teadmised piirduvad tavaliste kooliteadmistega. Kindlasti ei soovita, kui vajad hoolivat ja asjataundlikku ämmaemandat ja tervisega on probleeme.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kiidan"

Piret on väga hea ämmaemand. Ta kuulab, mõtleb kaasa, on väga põhjalik ja analüüsiv ning omab laiapõhjalisi teadmisi. Ta on nooruslik, sümpaatne ja mõistev, samas konkreetne ja sirgjooneline ning väga kohusetundlik. Vastuvõttudele ei hiline, kui kellegi teise aeg läheb üle, alati vabandab. Helistab ise alati, kui näeb et selleks on mõne analüüsi tõttu vajadus või tal on visiidiväliselt täiendavaid küsimusi tekkinud. Julgelt soovitan end just tema vastuvõtule kirja panna.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"kiitus"

Tegemist on hästi sõbraliku ja noorusliku ämmaemandaga. Teadmised on tal laialdased nii oma erialalt kui ka toitumise, vitamiinide ja muu koha pealt. Ta on põhjalik ning kui visiit kipub üle aja minema, siis on see seda igati väärt.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Piret Ruven)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!