Ämmaemand

Merilin Kruminš

3.4 - hinnanguid kokku: 6
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.3/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Külm, kauge ja ükskõikne"

Negatiivne hinnang tema kohta on kustunud. Proovin uuesti. Praktiliselt kõik korrad, kui mul oli täpselt aeg pandud, istusin ja ootasin ma minimaalselt 20 minutit kauem uksetaga, sest tal polnud aega. Ja tema suhtumine oli selline: "aaa, kuuled vä, saad veits oodata, mul on siin üks jutt pooleli". Ja see jutt oli kolleegiga reisi muljetamine. Paraku kostab läbi ITK-s. Pea alati oli tal vastuvõtuga samal ajal kõne tütrega ja rasedale keskenduda ta ei suutnud. Kui peale sünnitust oli sünnitusjärgne kontroll, siis selle aja panin ise, kuigi see peaks tulema arsti poolt teatud aja tagant peale sünnitust. Mulle ta ütles: Issand, vahet pole millal tuled. Merilin küsis, et noh, kuidas läheb, vastasin, et täna juba parem, aga sünnitus läks üsna raskelt ning laps kaotas tohutult kaalu, kuid saadeti peale sünnitust siiski kaalu kaotusega koju, ning kaotas laps nädalaga väga palju kaalu ning lapse olukord oli kriitiline. Merilin ütles: "ähh, kuule, mida sa dramatiseerid üle, lapsed võivad 2 nädalat ka söömata olla ja midagi ei juhtu". Kui küsisin huvi pärast, kui palju õmblusi oli, siis Merilin ainult naeris selle peale ja ütles", kuuled vä, issand, miks me peaksime õmblusi lugema, ära mõtle üle, sa oled see ülemõtlejast värske ema". Mis puutub ITK perepalatitesse, mida ei jagata järjekorra alusel nagu seal öeldakse, siis selle peale ütles Merilin: " kuuled vä, loomulikult jagatakse kõigepealt töötajatele ja siis nende tuttavatele, sa siis ei jagaks vä?"

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Suurepärane kogemus"

Väga tore, sõbralik ja soe, samas konkreetne ja professionaalne ämmaemand. Räägib nii nagu asjad on ja ei hakka "ninnu-nännutama". Olen kolm last sünnitanud ja võin öelda, et alles Meriliniga sain päriselt aru, mida ma sünnitusel tegema pean. Perekoolis õpitu on küll kõik väga vahva, aga reaalsus sünnitustoas on tihtipeale paraku teine. Minule ja minu abikaasale tema selge juhendamine sobis väga. Visiitidel tundsin, et ta pakkus ka palju emotsionaalset tuge. Oli kättesaadav ja ei jätnud midagi juhuse hooleks.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

Võtsime Merilini kui individuaalse ämmaemanda sünnitusele ja oleme super rahul. Tema töö stiil sobis minuga hästi: soovitas poose ja pakkus variante kuidas tuhud tõhusamaks teha, valutustamist kokkuleppeliselt ei pakkunud ja lõpus tänu tema valikutele pääsesin ka vaakumist. Tema suhtlemine on väga elav ja positiivne, süstis energiat ja eneseusku. Võtaks ka järgmisele!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Super kogemus"

Oli meie eraämmaemand, kes aitas meie tegelase ilmale. Absoluutselt suurepärane alates sellest kui ma kell 3 öösel talle helistasin. Aitas, toetas ja rahustas terve sünnituse. Ülimalt positiivne kogemus. Soovitan kindlasti teistelegi!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kohutav kogemus selle ämmaemandaga"

Täpselt sama halb kogemus nagu eelmisel kommenteerijal. Lugedes tundus nagu ma ise oleksin selle kirjutanud. Tema kohta on nii palju head kirjutatud, nii, et ootused olid päris kõrged. Aga kabinetti minnes sain samamoodi kohe külma vee näkku, et miks ma nii vara tulen. ITK kodulehel on kirjas, et tuleks tulla 6.-9. nädalal. Tema ütles, et alles 8ndal on mõtet. Uuendage siis enda infot ka kodulehel. Edasi. Lähen siis nö läbivaatusele. Ja siis ta hakkab rääkima, et näete polegi midagi näha. Ma ju ütlesin. Siis vaatab edasi, et aa on ikka. Kõik on näha. Jah, kõik on korras. Ta oli nagu pettnud. Tahtis tõestada, et mul polnud sinna veel asja. Edasi siis. Rääkisime minu eelmisest rasedusest. Sellega kaasnesid teatavad komplikatsioonid. Ja siis ta võttis nendest asjadest kinni ja hakkas mind kohe hirmutama, et on väga suur tõenäosus, et need korduvad. Ilma ühegi emotsioonita, lihtsalt lahmis. Ajades mind väga endast välja. Sellest positiivsest uudisest oli järsku saanud hoopis negatiivne uudis. Ja mulle üritati väga intensiivselt selgeks teha, et kindlasti kõik läheb väga halvasti. See oli see, mida mina tema jutust välja lugesin. Mul oli terve aeg nutumaik suus ja peas korrutasin endale, et ära hakka nutma. Väga taktitundetu ja ebainimlik ämmaemand. Tema iga tegu või lause esindas soovi sulle lihtsalt ära panna. Traumeeriv kogemus.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ei olnud meeldiv elu esimene visiit ämmaka juurde"

Minul Meriliniga kahjuks ei klappinud. Googeldasin erinevaid ämmaemandeid enne visiiti ning selle põhjal soovisin just spetsiaalselt tema juurde minna, sest tundus, et tegemist on toreda ja sõbraliku inimesega. Kahjuks oli hoopis kuidagi mind haavav suhtlemine. Võib-olla tal polnud hea päev või võib-olla mina olin ise liiga pehme tema konkreetsuse ja suhtlemis stiili osas, aga tundsin ennast seal istudes halvasti. Sain justkui riielda, et miks ma nii vara siia tulin ja midagi pole minuga peale hakata. Mul tekkis tunne nagu ma raiskan tema aega ja olen ikka puhta loll. Tegelikult lähtusin nendest juhistest mis ITK ise oma uues äpis jagab ning mul puudub ju kogemus! Kuidagi viisakamalt oleks saanud kogu sama juttu mulle rääkida ning ma oleksin rahuliku meelega lihtsalt lahkunud ja paar nädalat hiljem tagasi tulnud. Tema järsk suhtlemine võttis mul silma kergelt märjaks, mida märgates ta muutus pehmemaks ning pakkus välja, et proovid saab vähemalt ikka ära võtta. Kokkuvõtteks - ei väida, et tegemist on halva ämmakaga, kuid ei saa ka kiita, sest mul ei olnud meeldiv kogemus.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Merilin Kruminš)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!