Ämmaemand

Margit Silla

2.6 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Eriti halb kogemus temaga"

Oli väga halb kogemus selle ämmaemandaga. Ei toetanud, tal ei olnud huvi, et protsess mul läks kiiremini ja võimalikult valuvaba. Minu palvel midagi teha, et valu oleks väiksem, ta vastas, et ei hakka isegi proovima kuidagi mulle aidata. Kritiseeris kogu aeg mind ja minu kaaslast. Protsessi keskel mul tekkisid tõesti ohtlikud terviseprobleemid, kuid see ämmaemand ei pööranud üldse sellele tähelepanu ja ei tulnud palatisse, et kontrollida minu seisundi. Mitu korda minu mees palus teda tulla palatisse, kuid tal olid olulisemad asjad isiklikus mobiilis, ning ta zestidega näitas oma kolleegile, et “tal on juba kõrini see palat”

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

""Kaua Te siin sünnitate?""

Sattus olema valveämmaemand, kes meie sünnituse juurde suunati. Ei toetanud üldse, ei soovitanud asendeid, isegi head sõna ei leidnud kogu selle protsessi jooksul. Käis ainult ettenähtud ajavahemike järel lapse südametoone kontrollimas ja noomimas, miks asjad kiiremini ei edene. Jäi mulje, et tegemist on tuima ja empaatiavõimeta inimesega, kelle jaoks meie olime lihtsalt järjekordne ühik konveieril.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Margit Silla)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!