Ämmaemand

Mai Tammaru

3.9 - hinnanguid kokku: 3
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga meeldiv kogemus"

Mitte ühtegi halba sõna tema kohta. Sünnitus ei olnud kõige lihtsam, aga tema juures olles ei tekkinud meil mitte kordagi tunnet ei midagi võib valesti minna. Oli Mai meie ja beebi kaitseingel tol ööl. Ta oli kiire otsustama ja oleme rõõmsad, et valisime just ITK ja meile sattus Mai :) Kogu kollektiiv ITK-s oli meeldib ja see tähtis sündmus jääb elu lõpuni meelde positiivses võtmes.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ei jäänud rahule."

Väga halb kogemus koroonaajal sünnitajale. Ämmaemand pidevalt nähvas, iroonitses ja käitus ebalugupidavalt sünnitajaga. Küll ei tohtinud pead kuklasse lükata( teen lapsele liiga), ei tohtinud teha nii ja nii( teen lapsele halba).. Lõpuks kui ktg kohta küsisin, ütles et see ei puutu sinusse( kui teda polnud ja lapse südamelöögid olid vahepeal 80).. Lapse sündides ei soovinud ta õnne, ega õelnud kumb sündis. Küsisin kas tohin kohe mehele helistada, ütles ta, et oota nüüd sellega.. Ei saanud temalt kuidagi tuge ega toetust ega hoolitsemist. Jah, ühtegi rebendit küll ei tulnud, kuid kahjuks sain väga halba kogemuse ja tundsin end saamatuna. Ühtlasi ei kirjutanud ta isegi mu epikriisi õigesti nii nagu oli ( sain epiduraali, kuid seda polnud märgitud).. Kurb

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Mai Tammaru)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!