Ämmaemand

Kersti Killing

2.7 - hinnanguid kokku: 15
1.3/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Jubeeee"

Kõige kohutavam ämmaemand üldse! Kui töö ja inimesed ei meeldi mingu kuhugi kus inimestega kokku ei puutu. Peale keisrit pidin ütlema minema kui palavik tekib - tekkis..ütlesin ja sain sõimata, et "ju sa veel ei taha siis koju saada, mis siin viga, söök tuuakse kandikul ette ja taha ja tuba koristatakse ära sinu eest." Beebil oli käe küljes kanüül milöest antibiootikumi sai, sidemed seal ümber olid mustad sealt alt ja haises, lubas ära vahetada.. mida tema tegi? - Vahetas ainult PEALMISE sideme ja pani uue võrgu, kui järgmine vahetus tööle jõudis vangutas pead kui nägi mis seal uue sideme all toimub. Õhtul saon kõhtu tromboosi vastast süsti, olin juba toolil istumas valmis süstiks kui tõstis veidi häält ja ütles, et "mina sulle küll istides süsti teha ei oska, mine pikali, minu mugavus maksab ka midagi." ÕUDNE INIMENE! Väga loodan, et ta seda ametit enam kaua sellise suhtumisega ei pea.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"O"

  • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Jube kogemus"

Täiesti kohutava suhtumisega inimene. Terve sünnituse aja vingus ja mõnitas. Samamoodi ka väitis, et ''sul ju ei saa veel nii valus olla, mis sa karjud siin, kas sa rvasid et sünnitamine on kerge '' jms asju. Sünnitus lõppes erakorralise keiriga sest tegelikult oli kõik väga hullusti aga tema arvates oleks ma võinud seal valudes veel piinelda vist tundide kaupa. Kui laps oli väga raskes seisus ja isa kutsuti teda vaatama lastearstide poolt ühte ruumi siis kersti killing nähvas talle et mis ta seal veel vahib ja temast pole enam mingit kasu seal

  • Jaga
2/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"kas tõesti teisiti ei saaks ?"

...hästi ebameeldiv ja tänasin mõttes selle eest, et proua Killing mu sünnitust vastu võtma ei sattunud. Hommikul palatisse tulles oli proua halvas tujus ja ütles mulle äsja raske öise sünnituse läbi teinud ja terve lapse loomulikul teel ilmale toonud 40 a. naisele , et see laps on üle söödud ! Absoluutselt arusaamatu, miks selline märkus suhteliselt tavalist kaalu lapse puhul vajalik oli ning et PH head kogemust saab niivõrd mõttetult ära rikkuda.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Õudne"

Väga ebameeldiv ämmaemand. Mul olid väga pikalt lühikeste vahedega tuhud ja tema teatas et ma valetan - sellise tihedusega valud on täitsa lõpus alles. Üleüldse vägaväga ebameeldiv suhtumine. Muidu poleks nii hullu kogemust jäänudki, kui selline halb suhtumine poleks olnud.

  • Jaga
2.1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga ebameeldiv kogemus!"

Oli ämmaemand sünnitusel ja rikkus tuju ikka sajaga ära. Iga asja peale nähvas. Vastikult tujukas tegelane.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ebameeldiv ämmaemand"

Äärmiselt ebameeldiv ämmaemand, kel inimlikkusest on asi kaugel. Mõnitab sünnitajat. "Mis tulid siia siis nii vara?" - "Sa tahad, et kõik käiks nupuvajutusega või?" - "Sulle ei kõlba ikka mitte midagi!" - "Ah seda näitajat (emakakokkutõmbed tokol) ma ei vaata, see ei ole üldse oluline" - "Teil osakonnas ei teenindata ka minu last nii kiiresti kui ma tahaks, miks ma peaksin sind siis kiiremini teenindama?" need on mõned näited sellest, kuidas ta kohtleb valudest esmasünnitajat.

  • Jaga
1.6/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Elu halvem kogemus"

Kohutavalt ebameeldiv. Midagi ei seleta ja kui midagi valesti teed siis läheb kohe puhkeruumi klatsima. Sellised inimesed ei tohiks tõesti sünnituse juures viibida. Nii käitumine, haritus, suhtlemine .. kõik jätab soovida.

  • Jaga
4.9/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea"

Mõlemad lapsed sündisid Killingu käe all- kogemused positiivsed!

  • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Sõbralikkus jätab soovida"

Väga ebasõbralik ja nähvab liiga palju!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Kersti Killing)