Ämmaemand

Käthlin Vahtel

5 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Suured tänud!!!"

2016 aastal sattusin sünnitama natuke enne kui arstid vahetuvad õhtul. Esimene arst tahtis ilmselt koju ja kuigi oli viisakas ei andnud ta kindlustunnet ja natuke ääritunud. Siis toimus vahetus ja õnneks tuli Käthlin. Professionaalne, tunneb kaasa, jääb rahulikuks. Tema kõrvalolek ja tema suhtumine andsid mulle jõudu!

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Imeline ämmaemand"

Äärmiselt soe ja professionaalne inimene, kes sattus vastu võtma mu esimese sünnituse (2017). Paremat ämmaemandat ei oleks osanud soovida, sest tegu oli äärmiselt positiivse, empaatiavõimelise ning toreda inimesega, kes andis vastuse ka kõigile mu tekkinud küsimustele. Salamisi loodan, et ka tulevasel sünnitusel satun tema vahetusse. Olles lugenud mitmeid negatiivseid sünnituskogemusi just personali suhtumise osas, on tõeline õnn, et just sellise inimese juures positiivse esmakogemuse sain. Samuti on vist ainus, kes on erialaselt uurinud meeste kogemusi ja emotsioone sünnitusel ning on seega toetav kaaslane nii mehe kui naise vaatevinklist. Aitäh, et olid meiega.

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Käthlin Vahtel)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!