Ämmaemand

Kärt Pielberg

5 - hinnanguid kokku: 14
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suurepärane"

Positiivse suhtumise ja suure kogemustepagasiga ämmaemand. Oli igati julgustav, rahustav ja võttis aega ka pärast sünnitust seletada, mida tehakse. Minu kolmest sünnitusest kõike meeldivam.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Sünnitus"

Kärt oli sünnitusel ämmaemandaks ning võttis poja vastu 3.06.17. Ma poleks suutnud ette kujutadagi, et üks inimene võib sünnituse ka niivõrd positiivseks ja tagantjärele heade emotsioonidega sündmuseks teha. Olin esmasünnitaja ja ta aitas, süstis positiivsust, oli lõpuni välja ka ise nägu naerul ning mis kõige tähtsam, ta oli tõesti peale mehe üks suur tugi mulle. Vastas sünnituse käigus kui ka pärast sünnitust kõikidele ka kõige totramatele küsimustele. Kärt on kindlasti väga suure kogemuste pagasiga ämmaemand ja ta tõesti hoolib, seega südamest soovitan. Aitäh imelise kogemuse eest!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super ämmaemand"

Kõige parem ämmaemand, väga kaasaelav ja tähelepanelik, väga sõbralik ja kättesaadav.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Oli abiks meie poja ..."

Oli abiks meie poja sünnil ja super tore ämmaemand!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Eeskujuks ka teistele"

Soovitan soojalt. Super hea kuulamisoskusega, suure kogemuse ja väga meeldiva suhtlemisega ämmaemand.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"väga rahul"

Suurepärane ämmaemand ja sünnikogemus.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"tänud"

Suur tänu dr Pielbergile meeldiva sünnituselamuse eest 16. mail kl 20 paiku. Kõik käis väga kiiresti küll, aga see aeg, mil sünnitus kestis, oli tema professionaalne ja hooliv olek ja tegutsemine toeks! Suur tänu!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Väga väga väga hea ..."

Väga väga väga hea oma töös. Rasmus Margat sündis tema juhendamisel ja abil 28.03.2011 kell 21.59 Rahule jäid kõik....kaasaarvatud uhke isa,kes sünnitusel kaasas oli. Mina ise aga olin ülirahul..Oma tänulikkust väljendasin sõnadega " Kärt te tõesti meeldite mulle"...nagu mingi linnaproua..nii see muidugi mõeldud ei olnud...lihtsalt mu hing oli kerge,et kõik hästi läks ja Kärt õigel ajal õiges kohas koos meiega oli.Hiljem ,kui pidime veel haiglasse mõneks päevaks jääma ...oli ta abiks nõu ja jõuga,et poja hakkaks kaalus ilusti juurde võtma ja me koju võiksime minna. Meie õnn ,et on inimesi ,kes oma tööd armastavad ja hästi teevad :) Minu Lugupidamine Kärt Pielbergile ja edu edaspidiseks :)

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Kärt Pielberg)