Ämmaemand

Irina Sasko

4.7 - hinnanguid kokku: 67
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"lihtsalt parim"

Ira on aidanud ilmale minu mõlemad lapsed. Tänu temale olid mõlemad minu sünnitused väga meeldivad ja tüsistusteta kogemused. Valisin ta endale teiste väga heade soovituste põhjal ja soovitan teda ise julgelt kõigile, ka neile, kes sünnitust ja sellega kaasnevat kardavad - Ira on parim ja aitab ka hirmudest üle saada.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Двуличный и отвратительный человек ,который не следит за своей гигиеной,работая с беременными женщинами у которых токсиелз это не позволительно.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Irina super!!"

Irina juures olen olnud mõlema lapsega jälgimisel. Noorem laps sündis eelmine aasta Irina toel. Ma olen väga tänulik tema abi eest, sünnitusel ta juhendas ja aitas, suunas, tegi kõik endast oleneva. Tema hoolitsus minu ja mu lapse suhtes jäävad alatiseks meelde!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"У нас очень позитивный ..."

У нас очень позитивный опыт. Понравился профессиональный подход без лишней суеты.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Irina Saskol on kaks ..."

Irina Saskol on kaks töökohta;ta töötab paralleelselt Pelgulinna sünnitusmajas ja paar korda nädalas Erahaiglas Fertilitas,kus tema tööpäev algab kell 8 hommikul.Sellel öösel,millal ma olin sünnitusmajas, pidi ta jõudma Fertilitasse tööle kella 8-ks hommikul.Tal on probleeme tervisega ja tal on raske võtta vastu sünnitusi öösel ja siis minna hommikul teisele tööle.Sünnituse ajal ei käitunud tema korrektselt,oli päris jõhker ja ähvardas mind sellega,et läheb ära,kuna mina pole sünnituseks üldse ette valmistunud ja kõik on liiga aeglane.Paljud tema kolleegid arvadad,et on võimatu teha oma tööd 100% hästi olleks kahel töökohal.Irinale on see nii füüsiliselt kui ka moraalselt raske.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga tore ja südamlik ..."

Väga tore ja südamlik ämmaemand. Tõesti hoolib patsiendist - nii lapsest kui emast. Tore, et esimene variant on looduslikud meetodid. Ka huvitavat informatsiooni jagab alati väiksekese arengu kohta. Ülirahul!

 • Jaga
2/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Meeldib ümbrikut)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim ämmaemand!"

Väga kõrge kvalifitseeritud proffesionaal! Tänu tema kiirele tegutsemisele meil sündis terve laps. Ei kahetse hetkekski, et valisin Irinat!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"самая лучшая акушерка"

Ирина принимала у меня роды, ее мне посоветовала подруга как супер профессионала своего дела, что так и оказалось на деле. Если буду рожать второго, то только только с ней! Она настоящий профессионал, очень приятная и доброжелательная. Во время родов всегда была со мной. Очень и очень рекомендую

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea inimene ja ..."

Väga hea inimene ja arst!

 • Jaga
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"((("

На сегодняшний день ей лучше оставить работу ради своего блага и блага рожениц.Поправляйтесь.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Akusherka Irina na dannij moment bolna i ozloblenna na ves belij svet,ubeditsa priwlos na sobstvennom opite.Posle rodov priwlos lech v bolnitsu i delat operatsiju.Vo vremja rodov Irina demonstrirovala svoj harakter i upomjanala chto s utra ej nado bit v klinike Fertilitas . Chestnee bilo bi Irine skazat iznachalno chto ej tjazelo rabotat i ne podpisivat kontrakt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Luchshaja! Daj Bog zdorovja!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Meie laps sundis Ira ..."

Meie laps sundis Ira valvsa silma all 9.02.15 Minu meelst vaga profesionaalne ja hea inimene, ei kujutas ette, et keegi teine ammaemand tema asemel oleks olnud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Лучшая!!!!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Irina Sasko)