Ämmaemand

Irena Bartels

4 - hinnanguid kokku: 6
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"ükskõiksus"

Oma esimese raseduse usaldasin ämmaemand Irene Bartelsile. Esimesel kohtumisel küsis ta, kas mul on küsimusi. Sain kohe aru, et alati tuleb koostada küsimused, muidu see arst ei ole eriti huvitatud midagi soovitama. Raseduse alguses oli mul madal hemoglobiin. Ütles, et joo Raud, aga ei täpsustanud, mis annust. Ma joon standardannust 0,25 g. Kui mul diagnoositi aneemia raseduse kolmandal trimestril, küsis Irene, millises annuses ma võtsin. Ütlesin, et 0,25 g. Ta naeris ja ütles, et annusest ei piisa. Mul on väga kahju, et ei vahetanud ämmaemandat kohe alguses. Usun, et Irena Bartels on ämmaemandana vastutustundetu ja hooletu. Visiitidel räägitakse väga vähe, raseduse jälgimise plaani pole välja töötatud. Kui rase ise midagi ei küsi, siis see arst ise mingeid soovitusi ei anna, ainult jälgib analüüse. Ja nad ei suuda isegi määrata ravimi annust, mida patsient peaks võtma. Ükskõiksus kliendi suhtes. Analüüsides tuvastati vastsündinul B12 puudus. Lasteneuroloog peab selle põhjuseks minu madalat hemoglobiinisisaldust raseduse ajal.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
3.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ebameeldiv mälestus esimesest sünnitusest."

Olin Irena Bartelsi juures rasedusaegse jälgimise all. Visiidid kestsid 10-15 minutit ning peamine rõhk oli sellel, kas mul ei ole küsimusi. Esmarasedana ei oska kõike ette näha ning eeldanuks ämmaemandalt, et räägib ise rohkem ning kas või soovitab mingeid infomaterjale/loenguid. Ämmaemand saatis igal visiidil vaid uriinianalüüsile ning kuulas lapse südamelööke, ultraheli tegi vaid esimesel visiidil (raseduse tuvastamine). Raseduse jooksul lisandusid arstide teostatud OSCAR ja looteanatoomia. Laps sündis 41 nädalal ning kaalus veidi alla 4,5 kg. Sünnitust vastu võtnud arsti sõnul oli laps liiga suur ning vaagen liiga kitsas. Selle tulemusena sain 4. astme rebendi, tund aega õmblemist ning valuliku taastumise. Arstid kaalunuks ka keisrit, kuid paraku info lapse võimaliku suuruse kohta puudus. Kokkuvõttes ebameeldiv mälestus esimesest sünnitusest, mis võinuks parema jälgimise all olla hoopis teistsugune. Kindlasti ei soovita teda ämmaemandana.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Olga"

Спокойная, профессиональная, ето супер. От бога акушерка

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ämmaemand, kes loob turvatunde"

Oleme Irenale väga tänulikud, et nõustus meid meie teekonnal toetama. Irena oli alati kättesaadav ning tundis ka ise huvi, kuidas meil läheb ning kuidas asjad lahenevad. Irena oli valmis alati reageerima ja vajadusel kohtuma. Irenal oli väga professionaalne käitumine ning temaga suheldes tekkis koheselt turvatunne ja enesekindlus, et teen koostööd õige inimesega. Sünnitama minnes tajus väga hästi mida ma vajan või mis sellel hetkel on sobilik. Alguses tegime rohkem nalja, samas sünnituse keskpaigast andis konkreetseid ja enesekindlaid juhiseid, millele ei lisandunud ülearuseid sõnu. Irena mõjub väga enesekindlalt ning kui sünnitades otsa talle vaatasin, siis justkui sõnu polnudki vaja vaid mõistsime teineteist ilma sõnadeta ja see mõjus jõustavalt. Sünnituse protsess oli etapiline ning Irena andis sellest jooksvalt teada, mis edasi saab ja kui on nii, siis toimetame nii jne ja oli selles väga täpne ning pidas selles kinni, mis oli minu jaoks abistav. Meie jaoks oli Irenaga kogemus suurepärane ning täname südamest veelkord. Irenaga oli väga lihtne suhelda ja kerge koostööd teha. Suurepärane inimene! Aitäh :)

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Imeline ämmaemand!"

Olen nii tänulik, et just tema sattus minu beebit lõpusirgel vastu võtma ja nendel viimastel, kõige raskematel tundidel mind abistas ja toetas. “Koos on lihtsam ja jõuab kaugemale”, olid tema sõnad kui meie väike beebs lõpuks ilmale tuli. See millise veendumusega suutis ta minusse jõudu ja vastupidavust süstida oli lihtsalt uskumatu. Teadsin sellel hetkel kui teda nägin, et julgen ennast saja protsendiliselt tema hoolde usaldada ja püüdsin lihtsalt alistuda. Paremat ja professionaalsemat inimest ei oleks osanud ette kujutadagi! Soe aitäh ja meie “veel nimetu” beebi ja kogu tiim tänab!!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Super"

Ülimalt professionaalne ämmaemand. Ei oleks sünnitusele paremat soovida osanud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Irena Bartels)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!