Ämmaemand

Enel Ploom

4.5 - hinnanguid kokku: 13
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"oli väga raske sünnitus ..."

väga hea ämmaemand, oli väga raske sünnitus ja ilma temata ma hakkama poleks saanud. soe, toetav ja väga armas!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Väga meeldiv ämmaemand.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Väga meeldiv inimene, abivalmis ja empaatiavõimeline. Suur aitäh Teile!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"22.03.2016"

Очень хорошая акушерка! Не отходила ни на шаг почти. Всегда была рядом. Спасибо большое!

  • Jaga
2.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Mina ka väga rahule ..."

Mina ka väga rahule ei jäänud kahjuks. Käis pidevalt ära (mis muidugi ilmselt polnud tema süü, et sünnitajaid palju oli), kuid see aeg, mis minu juures oli, ei saanud ka piisavalt tuge. Ei seletanud asjade kulgu, ei rääkinud valustamise võimalustest. Ütles vaid mulle, et küll sul on ikka väike valulävi ja järgmine kord tasuks siis enne sünnitust perekoolis käia. Ja kui ma kurtsin, et väga valus on, siis ütles veel, et selleks sul ju tugiisik (mees) kaasas ongi. Viimasel minutil tehti erakorraline keiser, lapsel oli juba väga halb. Arvan, et ta oleks võinud seda varem märgata.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga tore ämmaemand!"

Super ämmaemand! Minul oli temast väga suur abi,kuna oma meest polnud kõrval ( oli väiksema lapsega kodus) Aitas ja juhendas,oli koguaeg kõrval ( sünnitus kestis 8 h). Olen temale väga väga tänulik!:)

  • Jaga
1.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Pettunud:("

Ei aita hingamisel kuidas õieti hingata ja mis häälikut karjuda. Karjusin -R- tähte pärast oli kurk kuiv ja hääl kähe. Väitis ,et aqua bloki süst võtab valu ära ja muud ei tee. Tegelikult kiirendas see sünnitust mida ta pärast ise ka tunnistas , et süst ikka kiirendas asjade kulgu. Ta ei suhelnud piisavalt . Küsisin palju avatust on algul ütles pärast enam mitte ja pärast mitu õmblust tuleb no neid ikka tuleb?!Õmblesid 2 tundi ja 10 min ma enam ei jõudnud seal voodis jalad laiali oodata ja samal ajal veel last kõhul hoida.Ta lasi üliõpilasel seest õmmelda ja ta tegi seda halvasti mida ka arst tunnistas sünnitusjärgsel läbivaatusel. Ei rääkinud mis toimub ja ei öelnud kaua veel läheb mis tõttu ei osanud elukaaslast appi kutsuda õigel ajal.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Enel Ploom)